Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Zachwyciła w Opolu. Roznerski nie mógł oderwać od niej wzroku

31

Gwiazda serialu "M jak miłość" wzięła udział w tegorocznym Festiwalu w Opolu. Adriana Kalska wystąpiła drugiego dnia na koncercie piosenki literackiej "Odpowiednia pogoda na szczęście, czyli nadzieje poetów". Jej wykonanie zachwyciło nie tylko publiczność, lecz także Mikołaja Roznerskiego.

Zachwyciła w Opolu. Roznerski nie mógł oderwać od niej wzroku
Adriana Kalska wystąpiła na 57. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (PAP, Sławomir Mielnik)

Adriana Kalska wystąpiła z utworem "Czarne perfumy", do którego słowa napisała Agnieszka Osiecka. Poza gwiazdą "M jak miłość" w koncercie wzięli udział także m.in. Katarzyna Żak, Anna Dereszowska, Tomasz Stockinger czy Stanisława Celińska. Jednak to na Kalskiej skupiła się uwaga Polaków.

Adriana Kalska wystąpiła na Festiwalu w Opolu. Mikołaj Roznerski komentuje

Na temat występu Adriany Kalskiej zabrał głos również Mikołaj Roznerski. Narzeczony aktorki i zarazem jej kolega z planu "M jak miłość" zamieścił komentarz pod zdjęciem Kalskiej na Instagramie.

Rozwaliłaś system Mała – napisał Mikołaj Roznerski pod zdjęciem z występu narzeczonej. Dodał również emotikony serca i ognia.
Zobacz także: Zobacz też: Roznerski o krytyce ze strony Blanki Lipińskiej: "Nie każ mi tego komentować"

Fani aktorki również nie szczędzili jej komplementów. Jak wynika z komentarzy na Instagramie, byli zachwyceni nie tylko wykonaniem piosenki, lecz także wyglądem Kalskiej na scenie.

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa, co prawda stresik był niemały, to było dla mnie nowe doświadczenie... ale było super wystąpić na legendarnej opolskiej scenie. Dziękuję – napisała Kalska na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić