Zaczęło się od zwykłego zgłoszenia. Makabryczne odkrycie w Warszawie

323

Do szokującego znaleziska doszło przy ulicy Zabranieckiej w Warszawie. Gdy strażnicy miejscy dostali informację o zaśmiecaniu terenu, nie spodziewali się, że na miejscu zobaczą coś tak okropnego. Sprawa została przejęta przez policję.

Zaczęło się od zwykłego zgłoszenia. Makabryczne odkrycie w Warszawie
Szokujące znalezisko w Warszawie (Straż Miejska Warszawa)

Po prostu koszmar - tymi słowami można opisać znalezisko, do którego doszło w Warszawie przy ul. Zabranieckiej.

Zaczęło się od zwykłego zgłoszenia. Strażnicy miejscy zostali zawiadomieni, że dochodzi do zaśmiecania terenu przylegającego do zakładu utylizacji śmieci przy ulicy Zabranieckiej.

Szybko udali się na miejsce zdarzenia. Z pewnością nawet w najczarniejszych myślach nie spodziewali się, że zobaczą tam coś tak strasznego.

Warszawa. Strażacy natknęli się na kości

Na stronie internetowej strazmiejska.waw.pl czytamy, że kiedy strażacy weszli kilka metrów w zarośla, zobaczyli coś bielejącego na ziemi. Po chwili z przerażeniem odkryli, że były to... kości wyglądem przypominające ludzkie!

Funkcjonariusze zabezpieczyli teren. Na miejsce natychmiast wezwano patrol policji i techników policyjnych, którzy zabezpieczyli fragment szkieletu i kilku innych kości, by przekazać je do dalszych badań. Ekspertyza wykaże czy są to kości ludzkie. Cała sprawa została przejęta przez policję - zrelacjonowano.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić