Zadał pytanie minister Semeniuk z PiS. Aż się zagotowała

73

Działacz społeczny Łukasz Michnik kandydujący z listy Lewicy, kolejnemu politykowi PiS zadał niewygodne pytanie. Tym razem padło na minister Olgę Semeniuk. Powiedzieć, że nie była zadowolona, to jak nic nie powiedzieć.

Zadał pytanie minister Semeniuk z PiS. Aż się zagotowała
Łukasz Michnik zadał niewygodne pytanie minister Semeniuk z PiS. (Facebook)

Młody działacz Łukasz Michnik przy okazji spotkań w ramach kampanii wyborczej zadaje niewygodne pytania politykom Prawa i Sprawiedliwości.

We wcześniejszych nagraniach mogliśmy zobaczyć reakcje Błażeja Pobożego na pytania o polskie wizy, a także ministra cyfryzacji Janusza Cieszyńskiego, którego zapytał o szpiegowskie oprogramowanie i rządowe laptopy rozdawane uczniom.

Trzecią rozmowę Łukasz Michnik przeprowadził z minister Olgą Semeniuk-Patkowską, która kandyduje z Olsztyna, na co dzień jednak jest radną Warszawy.

Za jakie zasługi dla Warmii i Mazur została pani radną Warszawy? - zapytał Łukasz Michnik.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Europoseł ostrzega. "Na unijnej polityce tuczą się Chiny"

Reakcja? Minister zadowolona nie była. - Radną Warszawy i samorządowcem jestem po to, aby dzisiaj tutaj na Warmii i Mazurach prowadzić dobrą politykę i współpracę z samorządami - odpowiedziała wyraźnie zdenerwowana Semeniuk-Patkowska.

Następnie minister zaczęła atakować młodego działacza społecznego. - A jeszcze jakie ma pan pytanie, może o Łynę pan się zapyta? [nawiązując do ministra Janusza Cieszyńskiego, który nie wiedział jaka rzeka płynie przez Olsztyn - przyp. red.] - mówiła wyraźnie poddenerwowana minister PiS.

Mamy spadochronowy hat-trick PiS - podsumował na Facebooku Łukasz Michnik. ("spadochroniarzami" PiS-u działacz nazywa osoby, które na co dzień nie mieszkają w Olsztynie, jednak znalazły się na tutejszych listach wyborczych).
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić