Zaginęła 16-letnia Oliwia. Rodzina jest przerażona

19

Rodzina 16-letniej Oliwii z Lublina jest przerażona. Dziewczyna w czwartek wyszła jak co dzień do szkoły i od tamtej chwili ślad po niej zaginął. Bliscy mają poważne powody do obaw - nastolatka miała w przeszłości podobny incydent, który zakończył się szpitalem.

Zaginęła 16-letnia Oliwia. Rodzina jest przerażona
Zaginęła 16-letnia Oliwia z Lublina (Facebook)

W czwartek rano 16-letnia Oliwia Kondracka wyszła do szkoły przy ul. Radziwiłłowskiej w Lublinie. Wtedy nic nie zapowiadało, że już niedługo jej rodzina będzie przeżywać prawdziwy dramat. Około godziny 11:00 dziewczyna była widziana po raz ostatni, gdy opuszczała placówkę. Od tego momentu nie kontaktowała się z bliskimi.

Zaginęła 16-latka z Lublina. Rodzina jest przerażona

Kiedy po południu nastolatka nie wróciła z zajęć do domu, jej rodzina zaczęła się niepokoić. Następnego dnia policja została powiadomiona o zaginięciu młodej lublinianki. Poszukiwania prowadzą na własną rękę także jej krewni.

Od tego czasu jej szukamy. Zaginięcie zgłosiliśmy na policji już w piątek. Sami szukamy siostry po całym mieście. Nocą jeździmy po ulicach, szukamy w parkach - wyznała rozstrzęsiona siostra Oliwii w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim".

Bliscy 16-latki drżą o jej życie i zdrowie. Oliwia bowiem dwa lata temu miała podobny incydent. Dziewczyna wówczas również przepadła bez śladu, a na drugi dzień została znaleziona nieprzytomna przez ratowników medycznych i poddana hospitalizacji.

Nie jest jednak przewlekle chora. To było wyjątkowe zdarzenie związane z wycieńczeniem organizmu. Teraz nie ma jej już piąty dzień - mówi Paulina Kondracka.

Bliscy dziewczyny nie są w stanie wskazać powodu jej zaginięcia. Według ich wiedzy 16-latka nie zmagała się z depresją, w ostatnim czasie nie wykazywała też żadnych podejrzanych zachowań. Zdaniem pani Pauliny jej siostra jest "typową nastolatką". Jej rodzina zachodzi w głowę, gdzie może przebywać Oliwia.

Rysopis zaginionej

Policja opublikowała w sieci wizerunek oraz rysopis zaginionej w nadziei, że pomoże to w szybszym jej odnalezieniu. Oliwia ma 164 cm wzrostu i waży ok. 58 kg. Ma ciemne włosy z rudymi pasemkami i wygolony kark. Oczy koloru brązowego oraz kolczyki w uszach.

W dniu zaginięcia Oliwia była ubrana w białe dżinsy, czarną kurtkę typu bomberka, czarną zakładaną przez głowę bluzę oraz czarne sportowe buty. Miała ze sobą także czarny plecak Adidas, a w nim legitymację szkolną, roczny bilet MPK. Według ustaleń funkcjonariuszy jej telefon jest obecnie wyłączony.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Oliwii Kondrackiej, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komisariatu II w Lublinie pod numerem 47 811 45 72 bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 112 - apeluje lubelska policja.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Policjanci ruszyli na ratunek. Kobieta miała wielkie szczęście
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić