Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Zaginięcie 3,5-letniego Kacperka. "Dziecko mogło wpaść do rzeki"

17

Trwają poszukiwania 3,5-letniego Kacperka, który zaginął około godz. 19:00 w poniedziałek w Nowogrodźcu (Dolny Śląsk). Dziecko oddaliło się od ojca podczas spaceru.

Policja poszukuje 3,5-letniego Kacperka
Policja poszukuje 3,5-letniego Kacperka (boleslawiec.policja.gov.pl)

Nocne poszukiwania nie przyniosły rezultatu. - Nadal przeszukujemy kolejne miejsca wytypowane w tej akcji. Uczestniczy w niej wielu policjantów i strażaków. Wykorzystywany jest śmigłowiec, psy tropiące - powiedział rzecznik dolnośląskiej policji Kamil Rynkiewicz, cytowany przez polskieradio24.pl.

Jedna z wersji zakłada, że dziecko mogło wpaść do rzeki Kwisy. Takie informacje przekazała oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu aspirant sztab. Anna Kublik-Rościszewska.

Zobacz także: Doniesienia o działaniach Adama Bielana. Jarosław Gowin komentuje

Poszukiwania trwają jednak na szeroką skalę, nie tylko w pobliżu rzeki. Rodzic zgłosił zaginięcie około godz. 19.00, gdy sam nie mógł odnaleźć dziecka - zdradziła.

Zaginięcie Kacperka. Ojciec był pod wpływem alkoholu

Wrocławska "Gazeta Wyborcza" donosi, że ojciec Kacperka został już zatrzymany. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu - w wydychanym powietrzu miał 0,7 promila. Kiedy trafił w ręce policjantów, okazało się, że jest poszukiwany za przestępstwo przeciwko mieniu.

3,5-letni Kacper był ubrany w spodnie typu bojówki w kolorze czarnym. Miał też na sobie koszulkę z Myszką Miki.

Osoby znające miejsce pobytu dziecka lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu na numer telefonu 75 6496 200 lub 201 - apelują funkcjonariusze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić