Zakonnica zobaczyła Pawłowicz w centrum handlowym. Tak zareagowała

589

Krystyna Pawłowicz udostępniła na Twitterze nowe zdjęcie, na którym pozuje w nietypowym towarzystwie. Fotografia z centrum handlowego bardzo przypadła do gustu nawet siostrze zakonnej, która obserwuje konto sędzi TK. "Pani profesor jak szesnastka" - skomentowała pod zdjęciem zakonnica.

Zakonnica zobaczyła Pawłowicz w centrum handlowym. Tak zareagowała
Krystyna Pawłowicz udostępniła nowe zdjęcie na Twitterze (Twitter)

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej wyrazistych postaci w polskim świecie polityki. Była posłanka PiS ochoczo korzysta z mediów społecznościowych, gdzie nie tylko komentuje bieżące wydarzenia polityczne i społeczne, ale także dzieli się z internautami swoimi zdjęciami.

Krystyna Pawłowicz "jak szesnastka"

W piątek wczesnym popołudniem sędzia Trybunału Konstytucyjnego po raz kolejny zaszczyciła swoich followersów na Twitterze fotografią, tym razem jednak dość nietypową. Pawłowicz pozuje na niej z młodymi amerykańskimi żołnierzami.

Jak dowiadujemy się z opisu, była posłanka spotkała wojskowych w piątek w stolicy. "Sympatyczne spotkanie z żołnierzami US Army dziś w Warszawie" - czytamy w poście Pawłowicz na portalu społecznościowym. Jak wynika z fotki, Amerykanów Pawłowicz spotkała w centrum handlowym.

Zdjęcie spodobało się wielu internautom, pod postem sędzi TK posypały się pozdrowienia i pochlebstwa. Jeden z komentarzy szczególnie się wyróżnia. To komplement od siostry zakonnej ze Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi.

"Pani profesor jak szesnastka... serdeczności" - napisała s. Krystiana. "Wzajemnie Kochana Siostro" - odpowiedziała Krystyna Pawłowicz.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Komorowski dosadnie o polskim rządzie. "Hipokryci"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić