Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 
aktualizacja 

Zamieszkał w kurorcie. To tańsza opcja niż wynajem mieszkania

7

Pewien Brytyjczyk postanowił zamieszkać na 28 dni w pięciogwiazdkowym kurorcie w Turcji z opcją all inclusive. Jak stwierdził, jest to tańsza opcja niż wynajem mieszkania w Manchesterze, gdzie za czynsz i rachunki płacił 950 funtów.

Zamieszkał w kurorcie. To tańsza opcja niż wynajem mieszkania
Josh Kerr zamieszkał w kurorcie (fot. Instagram)

24-letni Josh Kerr, który na co dzień wynajmuje mieszkanie w Manchesterze. Przeglądając oferty wakacyjnych kurortów, odkrył, że pobyt tam jest tańszy, niż wynajem jego obecnego lokum. Jak poinformował na TikToku, za wynajem swojego mieszkania w Manchesterze płaci 950 funtów miesięcznie. Tymczasem w trakcie przeszukiwania sieci znalazł 28-dniowy pobyt w Xoria Deluxe Resort w Antalyi, obejmujący przeloty oraz wyżywienie i napoje za jedyne 938 funtów.

Płacę 950 funtów za czynsz, rachunki, podatek lokalny. Tutaj dostaniesz śniadanie, lunch, kolacje, napoje i przekąski. Co my jeszcze robimy w Anglii? - powiedział Josh swoim obserwatorom na TikToku.

Raczej nikogo nie zaskoczy, że nagranie młodego Brytyjczyka szybko podbiło sieć, doczekawszy się ponad miliona odsłon w zaledwie 24 godziny. Jak donosi "Daily Mail" po nagraniu, z Kerrem skontaktowali się szefowie internetowego biura podróży i rzucili mu wyzwanie, aby spakował walizki i spróbował życia w kurorcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Porównaliśmy ceny obiadów w Zakopanem. Ogromna różnica

Hotel z oryginalnego teledysku Josha zostanie otwarty dopiero w marcu, dlatego zaproponowano mu pobyt w Port River Hotel and Spa, położonym na plaży w Antalyi. Brytyjczyk bez wahania przyjął propozycję.

Wyjechał do kurortu i nie żałuje!

Josh Kerr skorzystał z możliwości. Spakował się i wyleciał do Turcji. Jak podkreśla, w dalszym ciągu pracuje, korzystając z możliwości, że może wykonywać swoją pracę zdalnie.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Mój codzienny harmonogram pracy nadal wygląda tak samo. W Turcji są tylko trzy godziny później, więc mam nadzieję, że nikt nie zadzwoni o 17:00 czasu brytyjskiego, czyli o 20:00 tutaj — stwierdził Brytyjczyk.

Dodał, że na terenie całego kompleksu jest Wi-Fi dzięki czemu, może pracować i wylegiwać się w słońcu nad basenem w jednym czasie. Pracownicy ośrodka, w którym zatrzymał się Kerr, podkreślają, że pomysł Kerra sprawdzi się w przypadku każdego, kto ma możliwość pracy zdalnej.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić