aktualizacja 

Zapytała o samopoczucie prezydenta USA. Reakcja Bidena hitem w sieci

59

Joe Biden miał groźnie wyglądający wypadek na rowerze. Kilka godzin po zdarzeniu jedna z dziennikarek zapytała amerykańskiego prezydenta o jego stan zdrowia. 79-latek w wymowny sposób pokazał, że jest w świetnej formie. Nagranie jego reakcji jest hitem w sieci.

Zapytała o samopoczucie prezydenta USA. Reakcja Bidena hitem w sieci
Joe Biden (PAP)

W miniony weekend Joe i Jill Bidenowie świętowali 45. rocznicę ślubu. Z tej okazji para prezydencka udała się do letniej rezydencji w stanie Delaware, na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Korzystając z dobrej pogody Joe Biden wybrał się na wycieczkę rowerową.

Po drodze spotkał grupę dziennikarzy i okolicznych mieszkańców, z którymi chciał zamienić kilka słów. 79-latek zatrzymał rower i chciał z niego zsiąść. Jego but jednak nie chciał wypiąć się z pedału. Rower przechylił się a prezydent upadł na ziemię.

Przywódcę USA natychmiast otoczyli agenci Secret Service. Z ich niewielką pomocą Biden szybko wstał. - Nic mi nie jest, nic mi nie jest - przekonywał Biden. Biały Dom poinformował, że amerykański prezydent "nie potrzebował pomocy medycznej"

Kilka godzin po tym zdarzeniu Joe Biden wychodził z kościoła, przed którym czekał na niego tłum dziennikarzy. Jedna z nich zapytała Bidena o jego samopoczucie. - Panie prezydencie jak się pan teraz czuje? - zapytała reporterka.

Joe Biden nic nie odpowiedział tylko wykonał kilka podskoków, pokazując, że jest w dobrej formie. – Dobrze, o proszę – skomentowała dziennikarka. Prezydent USA uśmiechnął się, pomachał do zgromadzonych, po czym udał się do samochodu.

Krótkie nagranie reakcji prezydenta USA opublikowane przez dziennikarkę Daily Mail Nikki Schwab jest hitem w sieci. Obejrzało je już prawie 300 tys. internautów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Biden odpowiedział na krytykę. "Wybitny polityk, który umie korzystać ze swojego doświadczenia"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić