o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Zaskakująca deklaracja Szymona Hołowni. Komu przekaże głosy, jeśli nie wejdzie do drugiej tury?

109
Podziel się

Szymon Hołownia i cały jego elektorat wciąż wierzą w wejście niezależnego kandydata na prezydenta RP do drugiej tury wyborów. Co jednak w przypadku, jeśli Hołowni ta sztuka się nie uda? Komu przekaże swoje poparcie?

Zaskakująca deklaracja Szymona Hołowni. Komu przekaże głosy, jeśli nie wejdzie do drugiej tury?
Szymon Hołownia wypowiedział się na temat 2 tury wyborów (PAP, Mateusz Marek)
bDzcyZCJ

Szymon Hołownia w sondażach przedwyborczych regularnie plasuje się na trzecim miejscu. Kandydat na prezydenta RP w badaniach ma około 8-10 proc. poparcia. Warto jednak w tym miejscu przytoczyć przykład Pawła Kukiza sprzed pięciu lat, który w sondażach "cieszył się" jeszcze niższym poparciem, a w głosowaniu zdobył blisko 21 proc. głosów.

Tak jak Kukizowi udało się w ciągu ostatnich 7 dni przed wyborami podwoić swój wynik sondażowy, wynik realny osiągnął powyżej 20 proc., tak też ja jestem przekonany, że my wylądujemy między 20 a 30, w dobrym miejscu - mówił Hołownia w wywiadzie dla TOK FM.
bDzcyZCL

Wybory 2020. Komu Hołownia planuje przekazać poparcie?

W środę 24 czerwca, Szymon Hołownia został zaproszony do programu "Gość wydarzeń". Przeprowadzony został z nim dość obszerny wywiad na temat całej aktualnej sytuacji gospodarczo-politycznej w kraju. Bogdan Rymanowski dopytywał również, czy jeśli Hołownia nie wejdzie do drugiej tury to przekaże któremuś z kandydatów swoje poparcie.

Taki wybór to wybór między pożarem w domu a złamaniem ręki. Nie przekażę poparcia nikomu. Ludzie sami podejmują decyzje, ja mogę powiedzieć na kogo oddam głos, ale nie będzie wzywania do popierania tego czy innego kandydata. Teraz pracuję nad tym, aby inni, a nie ja mieli ten problem - mówił Hołownia.

Bezpartyjny kandydat zwrócił jednocześnie uwagę na to, że dziwi go tak wysokie poparcie dla Rafała Trzaskowskiego. Hołownia przypomniał, że na 3-4 dni przed wyborami, kandydat Koalicji Obywatelskiej nadal nie opublikował żadnego programu wyborczego, z którym mogliby się utożsamiać jego wyborcy.

bDzcyZCR
bDzcyZDm
KOMENTARZE
(109)
laik
7 miesięcy temu
Właśnie buduję dom z przydomową oczyszczalnią ścieków. Panie Rafale : czy mógłbym z Panem skonsultować jaką firmę wybrać ,bo kto jak kto ,ale Pan na tych sprawach się zna i to w ...pięciu językach..
rmf fm
7 miesięcy temu
tok fm i wszystko jasne. Jakie radio i resortowi dziennikarze ,tacy goście....
czyli komu
7 miesięcy temu
czyli komu
bDzcyZDn
hans
7 miesięcy temu
po co Trzaskowskiemu program przecież mają go w Berlinie
sylwek
7 miesięcy temu
świadoma gra,Dostanie stanowisko w TVN
Najnowsze komentarze (109)
Hania
6 miesięcy temu
A to ciekawe Panie Szymonie. Cytuję Pana z tego artykułu: "Taki wybór to wybór między pożarem w domu a złamaniem ręki. Nie przekażę poparcia nikomu." Więc został Pan złapany na kłamstwie. A to że przekazał Pan swoje głosy Trzaskowskiemu, to był pożar czy złamana ręka? Oj, powinien się Pan wstydzić takich kłamstw na miarę krajową. Gardzi Pan tym narodem, co widać po Panu.
giza35
6 miesięcy temu
pan Hołownia nieźle zamieszał w głowach ludziom, którzy na niego głosowali w I turze, pokazując się jako zatroskany obywatel niszczeniem konstytucji i losami Polski. Po przegranej już mu nie przeszkadzało, że losy Polski będą na łasce i nie łasce pisu. Proszę pana pan nie miał nic robić dla Trzaskowskiego, pan miał zrobić wszystko dla Polski.
SadBozy
7 miesięcy temu
Szymon nie placz😭😭oszukales wyborców więc spotka cię kara!!!
🤡🤡🤡
7 miesięcy temu
No sprzedał swoich wyborcow tak Szymek tak jak mówisz będzie zeznia🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔🚔
Tuski
7 miesięcy temu
Szymon Ty już się pakuj
Krzysztof
7 miesięcy temu
Panie Rafale również potrzebuję pomocy przy wyborze firmy bo Pan jest specjalistę od zatruwania ludzi fekaliami ,Tak cała Polska mówi
Brk73
7 miesięcy temu
Po co Trzaskowskiemu czy ogólnie parti PO program wyborczy skoro oni i tak go nie zrealizują albo wręcz przeciwnie. Nie rozumiem poparcia dla Trzaskowskiego, obiecywał gruszki na wierzbie dla Warszawiaków, a zrobił im kilka ławeczek z palet za 90 000zł (to przy budżecie W-awy) , czyli że jak wygra wybory to będziemy mieli ławeczki z palet w centrum każdego miasta za 9 000 000 zł , bo budżet kraju jest większy. Nic więcej nie zrealizował, jest typowym figurantem parti którą reprezentuje, ma kilka wyuczonych odpowiedzi któe napisali mu PR-owcy i tylko tym czaruje ludzi. Proszę osoby chcące oddać głos na tego kandydata o zmiane i wybór kogoś innego, bo uważam że każdy inny kandydat na prezydenta w 2020r ma więcej do powiedzenia i większa wiedze jak rządzić państwem niż Pan Trzaskowski.
wik
7 miesięcy temu
Tabor zmiejszony, kierowcy przemęczeni,inwestycje w piach jak plaża na Tarchomonie czy Czajka.A ścieki dalej spływają do Wisły.
bDzcyZDf
Polak
7 miesięcy temu
Powinien poprzeć Andrzeja Dudę to jedyny kandydat na Prezydenta!!!
JasnePełne
7 miesięcy temu
Przekaże, przekaże, po I turze. Wiadomo komu, Trzaskowskiemu
Pol
7 miesięcy temu
Niech przekaże na Ukrainę do tego komika prezydenta, w końcu to jego kraj.
1qa
7 miesięcy temu
2 tura jest nie potrzebna. Powinno się to wykluczyć nie byłoby tego teatrzyku. Komuniści to uchwalili żeby było więcej możliwości do wszelkich krętactw. Za Panem Hołownią stoją ludzie z PO i to z różnych służb. Ma zadanie do wykonania, przejąć niezdecydowany elektorat PAD po to żeby doprowadzić do II tury.
Cała prawda
7 miesięcy temu
To,że jest bezpartyjny to nie znaczy,że się nadaje do rządzenia. Pan Hołownia to zadufany w sobie facecik z "Mam talent", ani prawnik ani ekonomista ani dyplomata, ale chce być prezydentem, jednak samo chcenie nie wystarczy aby odpowiedzialnie zarządzać Polską i Polakami.
pełowiec
7 miesięcy temu
Hołownia na prezydenta Czaskowski na Iviceprezydenta Biedroń na II viceprezydenta Bosak na II viceprezydenta i jest orkiestra dęta a Polska ma pozamiatane....
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić