o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Wybory prezydenckie 2020. Szymon Hołownia komentuje Trzaskowskiego

21
Podziel się

Szymon Hołownia zaapelował do Rafała Trzaskowskiego o udział w kolejnej debacie prezydenckiej. Dodał, że kandydat PO w wyborach prezydenckich zostanie "rozjechany walcami" przez Andrzeja Dudę i jego zaplecze.

Wybory prezydenckie 2020. Szymon Hołownia komentuje Trzaskowskiego
(PAP)
bDzcElhN

Szymon Hołownia był gościem w programie "Polityczne Graffiti" w Polsat News. Padły pytania o konieczność zorganizowania debat przez inne stacje telewizyjne w tym TVN i Polsat. Kandydat na prezydenta stwierdził, że pytania TVP były kuriozalne i najwyższa pora na kolejną debatę.

Debata to rozmowa, która może przebiegać w kierunku zupełnie nieoczekiwanym. Może dojść do straty punktów. Do tej pory nie było zainteresowania ze strony dwóch głównych kandydatów. Na dodatek Andrzej Duda leci po błogosławieństwo do Białego Domu - powiedział Hołownia.
bDzcElhP

Kolejne pytania dotyczyły końcówki kampanii prezydenckiej. Szymon Hołownia odpowiedział, że jest gotowy, a w ciągu ostatnich kilku dni zamierza zmobilizować cały swój elektorat. Przy okazji skomentował też poczynania Rafała Trzaskowskiego, kandydata PO.

Wybory 2020. Cezary Tomczyk o kampanii: to zderzenie Rafała Trzaskowskiego z całym państwem

Odpalamy pełną mobilizację. Aktywizujemy cały nasz elektorat. Wczoraj miałem rozmowę z naszymi liderami z Polski i z zagranicy. To jest wspaniała rzecz, te spotkania z ludźmi. Polacy są niestety zahipnotyzowani walką pomiędzy PiS a PO. Dlatego też Zjednoczona Prawica pozwoliła na to, by PO wymieniło kandydata. Rozjadą go. W II turze zostanie rozjechany wszystkimi walcami - stwierdził Szymon Hołownia.
bDzcElhV

Na koniec Hołownia skomentował sprawę Kościoła. Ze względu na jego głęboką wiarę i wieloletnią działalność na rzecz wiary Hołowni przypisuje się łatkę "katolickiego publicysty". Kandydat na prezydenta zapewnia jednak, że nie zamierza mieszać tych dwóch spraw. Chce rozdziału państwa i Kościoła

bDzcEliq
KOMENTARZE
(21)
Ann
7 miesięcy temu
W Anglii innych zachodnich krajach od dziesięcioleci rodziny dostają pieniądze na dzieci i jest ok, nie wspomnę o muzułmanach na socjalu w Niemczech...
Cydd
7 miesięcy temu
Ten z NY właściciel TVN i sponsor Hołowni obsesyjnie nienawidzi wolnej Polski.
Ffaaa
7 miesięcy temu
I ten popis trwa jakieś 15 lat. Jak długo jeszcze chcecie w tym tkwić? Nie szkoda Wam życia, czasu podczas którego musimy się wstydzić jak nie za jednych to za drugich. Za te wszystkie afery. Odkąd pamiętam, prezydent zawsze namaszczany był przez partię, był podporządkowany ludziom którzy go wypchnęli na tak zaszczytną funkcję. Nie chcę kolejnego długopisa który bez zastanowienia podpisuje wszystko jak leci. Nie chcę też takiego który będzie wetować wszystko tylko dlatego, że rządzący są z innego obozu politycznego. To jest wstyd, stagnacja i brak rozwoju kraju. Chcę prezydenta różnych Polaków, który łączy a nie dzieli ludzi.
bDzcElir
Kasj
7 miesięcy temu
A co za różnica Hołownia czy tszakowski ten sam elektorat, ten sam sponsor, jedyne co robi Hołownia to podkrada część głosów PiSu dla ko
janusz
7 miesięcy temu
panie Hołownia, pomylił pan się- z czym na prezydenta, tylko do polsatu, gadać głupoty
Najnowsze komentarze (21)
babcia
7 miesięcy temu
straciłam dobre zdanie o Panu-Panie Hołownia,stajesz się taki sam jak PiS
adv
7 miesięcy temu
Nie ogarniam jak można być wyborcą PiS. Serio nie widzicie oni są nienawistni i zakłamani?
obserwator
7 miesięcy temu
W Polsce jak nic nie zrobisz dla wszystkich jest źle. A jak coś zrobisz dla wszystkich to jeszcze gorzej. Taki kraj. A żyć trzeba.
NIUNIA
7 miesięcy temu
SZYMEK TYLKO NIE PŁACZ ZNÓW JAK PRZEGRASZ.TWÓJ PŁACZ I ŁZY MNIE NA PEWNO NIE WZRUSZĄ .
Aneta
7 miesięcy temu
Damy radę! Całym sercem i głową za Szymonem 💛💪
lilia2
7 miesięcy temu
Trzaskowski bardzo ładnie sobie poradził :) Zwłaszcza podczas debaty, ma mój głos :)
GORZKA PRAWDA
7 miesięcy temu
holowania ???? O KIM MOWA?
janusz
7 miesięcy temu
panie Hołownia, pomylił pan się- z czym na prezydenta, tylko do polsatu, gadać głupoty
bDzcElij
judasz
7 miesięcy temu
Kolejne dziecko tefałenu. Prokop na szefa ochrony ,Olejnik na szefową Kancelarii ,a Mimimimichnik na rzecznika prasowego.O zabezpieczenie finansowe Kancelarii zadba Soros. No i extra.
Cydd
7 miesięcy temu
Ten z NY właściciel TVN i sponsor Hołowni obsesyjnie nienawidzi wolnej Polski.
wrrcosek
7 miesięcy temu
PIs i jego Duda ciągną nas na dno! Ja chcę by moje dzieci czuły się jak u siebie! Każdy obywatel powinien być traktowany z szacunkiem bez znaczenia czy z PO czy PIS. Tylko Szymon! Widać jak pozostali się boją konfrontacji z nim! Trzaskowski i Duda trzęsą porami, że Szymon w dyskusji by ich zjadł i nawet się przy tym nie spocił ;) Głosujmy na Szymona - pierwszego prawdziwie obywatelskiego Prezydenta RP!
Michał
7 miesięcy temu
Dobrze mówi ! Był kiedyś w moim mieście, dajmy mu szansę to naprawdę sensowny człowiek - będziemy z niego dumni!
Rafał
7 miesięcy temu
Mam wrażenie, że Trzaskowski jest sztucznie pompowany.. Hołownia może niespodziewanie wygrać te wybory. Ma bardzo aktywny i zmobilizowany elektorat przy okazji jest. Miałem głosować na swojego imennika - Rafała ale jest troszeczkę słabo przygotowany i jakiś przestraszony, w dodatku Hołownia wydaje się być o wiele bardziej wyważony w swych poglądach. PO już było czas na kogoś nowego
marek
7 miesięcy temu
Nie ma co winic Trzaskowskiego, Duda zgodzil sie tylko na jedna debate i to wylacznie organizowana przea TVP. Rowniez, nie jest tajemnica ze TVP to praktycznie sztab wyborczy Dudy.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić