Zaskakujące zgłoszenie. Kobieta zamknięta w centrum handlowym.

7

Straż miejska z Olsztyna otrzymała nietypowe zgłoszenie. Zadzwoniła do nich kobieta, która utknęła w centrum handlowym przy pl. Pułaskiego. W momencie zamykania drzwi 40-latka znajdowała się na klatce schodowej jednego z bocznych wejść do budynku.

Zaskakujące zgłoszenie. Kobieta zamknięta w centrum handlowym.
Kobieta została zamknięta w centrum handlowym. (Pixabay)

Do zdarzenia doszło w czwartek 1 września. Straż miejska w Olsztynie otrzymała zgłoszenie od kobiety, która została zamknięta w centrum handlowym przy Pl. Pułaskiego.

Utknęła w centrum handlowym

40-latka utknęła na klatce schodowej jednego z bocznych wejść. W momencie kiedy drzwi od galerii zostały zamknięte, kobieta znajdowała się na półpiętrze.

Patrol, który udał się na miejsce, dokonał oględzin budynku. Później ustalono miejsce zamieszkania właściciela jednej z firm, której lokal znajdował się w miejscu, gdzie utknęła kobieta. Skontaktowano się z nim, aby pomógł uwolnić 40-latkę.

Patrol, który udał się na miejsce dokonał oględzin budynku, a następnie ustalił miejsce zamieszkania właściciela jednej z firm, której lokal znajdował się w miejscu, gdzie utknęła kobieta. Na szczęście właściciela firmy udało się zastać w mieszkaniu, a ten niezwłocznie udał się na miejsce i otworzył drzwi, wypuszczając kobietę na zewnątrz — przekazuje straż miejska.

Do podobnych zdarzeń dochodzi na terenie całej Polski. Niektórzy klienci przed samym zamknięciem sklepu wchodzą do miejsc, gdzie obsługa ich nie widzi, przez co łatwo o pomyłkę. W 2020 roku w Białymstoku zagubiony klient spędził w sklepie aż dwa dni.

Mężczyzna w sobotę wszedł do marketu i kupił alkohol. Później udał się do łazienki, aby trunki wypić. Niestety wtedy zasnął. Kiedy się obudził zrozumiał, że budynek został zamknięty. Wypuszczono go dopiero w poniedziałek. Cały czas siedział w toalecie. Za zaistniałą sytuację przeprosił.

Zobacz także: Czy warto kupić słuchawki Oppo Enco X2?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić