Zaskakujący widok na mapach Google'a. O ulicy w Pyskowicach mówi cała Polska

508

Na Google Maps ktoś sobie robi żarty z Jarosława Kaczyńskiego. Na mapie w Pyskowicach pojawiła się ulica z imieniem prezesa PiS. Autor pomysłu złośliwie dodał jeszcze wymowny tytuł przed nazwiskiem polityka.

Zaskakujący widok na mapach Google'a. O ulicy w Pyskowicach mówi cała Polska
Internauci zadrwili z Jarosława Kaczyńskiego (Google Maps)

Jarosław Kaczyński ma w Polsce wielu sympatyków, ale też przeciwników. Prezes PiS jest z tego powodu często bohaterem przeróżnych memów i żartów. Nie inaczej było i tym razem. Pewien anonimowy internauta postanowił zagrać politykowi na nerwach w bardzo uszczypliwy sposób. Jego pomysł zyskał ogólnopolski rozgłos.

Dowcip internauty widać na Google Maps. Jedna z ulic w Pyskowicach zmieniła nazwę na internetowej mapie na "Imperatora Kaczyńskiego". Złośliwy żart został zauważony przez dziennikarzy "Szkła Kontaktowego", którzy postanowili zapytać internautów na Facebooku, kto był autorem tego nietypowego pomysłu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Dowcip przypadł do gustu wielu internautom. Niektórzy z nich pochwalili anonimowego autora i opowiedzieli się za zmianą nazwy ulicy w Pyskowicach. Znaleźli się również tacy, którzy zastanawiali się, kiedy Jarosław Kaczyński został imperatorem. Tytuł, który został mu nadany przez dowcipnisia, wziął się zapewne z faktu, że prezes PiS jest uważany przez wielu za najważniejszego polityka w kraju.

To on jest imperatorem? - zapytała komentująca.
Brawo Pyskowice! - zaśmiała się internautka.
Zobacz także: Przełomowy sondaż. Grzegorz Schetyna: to jest początek końca
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić