40-letnia Alżbeta Lenska pokazała się w bieliźnie. Tak uczciła dzień seksu

143

W niedzielę Alżbeta Lenska obchodzi 40. urodziny. W przeddzień tego święta wrzuciła do sieci fotkę, na której pozuje w samej bieliźnie. Bez wątpienia można stwierdzić, że wiek jej służy.

40-letnia Alżbeta Lenska pokazała się w bieliźnie. Tak uczciła dzień seksu
Alżbeta Lenska (akpa)

Alżbeta Lenska to polska aktorka i modelka. Znamy ją z takich seriali jak chociażby "Pierwsza Miłość" oraz "Ojciec Mateusz".

Trzy lata temu przyjęła mocny cios od losu. Wówczas, w trakcie spektaklu teatralnego, upadła na podłogę. Okazało się, że w jej mózgu pękł tętniak.

Aktorka przeszła operację. Na szczęście jej życie udało się uratować.

Alżbeta Lenska promienieje. Co za fotka!

22 sierpnia br. wypadają 40. urodziny Alżbety Lenskiej. W przeddzień tego niezwykłego dnia opublikowała migawkę, na której pozuje w samej bieliźnie. Gwiazda wygląda niezwykle zmysłowo.

Kiedy wstajesz w swój ostatni dzień z trójką z przodu, lekko przejęta, ale i podekscytowana, zerkasz w kalendarz, a tam wyskakuje, że dokładnie dzień przed twoimi urodzinami wypada Międzynarodowy Dzień Seksu. Zamiast, jak to ja, analizować przesłanie od świata czy to dobrze czy to źle, w sumie cieszę się za przekierowanie mojej uwagi z liczby na fakt, że w niezłe święto szykuje się imprezka urodzinowa. Moi kochani - proszę się tam dziś ładnie zachowywać - napisała pod fotografią.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić