o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|
aktualizacja

Kłótnia na spotkaniu z posłanką PiS. Zapytali ją o... podwyżki dla posłów

12
Podziel się

Posłanka PiS Joanna Lichocka niedawno pojechała z wizytą do woj. łódzkiego. Tam spotkała się m.in. z wyborcami ze Zduńskiej Woli, aby porozmawiać z nimi o "Polskim Ładzie". Jak się teraz okazuje, na spotkaniu było gorąco. Zapytano Lichocką o podwyżki dla posłów, po czym zaczęto wyzywać jej partię od "komuchów".

Kłótnia na spotkaniu z posłanką PiS. Zapytali ją o... podwyżki dla posłów
Posłanka PiS Joanna Lichocka na spotkaniu w Zduńskiej Woli. (PAP)
bECGPLhh

Joanna Lichocka spotkała się z mieszkańcami Zduńskiej Woli. Choć to przebiegło w głównej mierze spokojnie, to jednak nie zabrakło chwil, podczas których doszło do ostrej, agresywnej wymiany zdań pomiędzy posłanką PiS a lokalną społecznością.

Nagle do posłanki podeszła kobieta. Potem ludzie skandowali: "komuchy"

Posłanka Joanna Lichocka robiła sobie zdjęcia z mieszkańcami woj. łódzkiego, a także rozmawiała o "Polskim Ładzie". W pewnym momencie pokojowe nastroje zostały jednak przełamane przez kobietę, która postanowiła zapytać Lichocką o "wynagrodzenia posłów", które planuje się podwyższyć.

bECGPLhj

Mieszkanka woj. łódzkiego zapytała, dlaczego posłowie w pierwszej kolejności podnoszą sobie pensje, zamiast najpierw zadbać o byt ludzi, podaje "Dziennik Łódzki". Lichocka w odpowiedzi dumnie podała statystyki, według których przeciętna pensja wzrosła - za rządów PiS - o nawet 60 proc.

Mimo jej tłumaczenia tłum zaczął jednak być coraz bardziej agresywny. Zaczęto skandować obrażające partię PiS hasła takie jak "komuchy" czy "złodzieje". W rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" posłanka skomentowała jednak, że tego typu reakcja jej nie dziwi, a nawet "spodziewała się jej", bo to nie pierwszy raz, kiedy ludziom puszczają nerwy podczas rozmów o "Polskim Ładzie". Według Lichockiej te reakcje biorą się głównie ze złej interpretacji planu PiS.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECGPLhK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
Emigrant
2 miesiące temu
Tak ludzie. PiS was ma za debili . To wy żle interpretujecie Ruski ład. PiS chce waszego dobra . . Nie trzymajcie w bankach oszczędności
verde
2 miesiące temu
normalna gangsterka. Pieniądze na podwyżki dla posłów w zamian za obniżenie emerytur dla osób, którzy ciężką pracą wypracowali sobie emerytury nieco wyższe?! Nikt nikomu nic za darmo nie dał!!! I to jest w porządku? By poprawić sobie życie otworzyłem działalność gospodarczą i co? Należy dowalić podatkiem tak by się nic nie opłacało bo należy "wyrównywać dysproporcje' z tymi, którzy obrażają się często na pracę.Szkoda słów na ten rząd.
piotr56
2 miesiące temu
lichocka, trzeba pokazać im było gest lichockiej
bECGPLhL
Zorro
2 miesiące temu
Oj czepiacie się.. My też dostaliśmy podwyżki cen prądu, paliwa, artykułów spożywczych, śmieci... Jak wszyscy to wszyscy taki rząd sprawiedliwy.
Żana
2 miesiące temu
Zrobili sobie podwyżki za dobrą robotę.A co należało im się😃
Weryfikacja
2 miesiące temu
Fajne komentarze ....widać że wyborcy PZPRPIS+ MYŚLĄ PASKAMI TVPis. 😄😄😄😄😄 😄😄😄
Artur
2 miesiące temu
Forsując te podwyżki władza z prezydentem na czele ODLECIAŁA. Może chcą odpocząć od rządzenia.
Ela
2 miesiące temu
Podwyżki dla posłów i wysokich urzędników państwowych to fatalny obecnie pomysł. Poparcie prezydenta Dudy dla tego pomysły jest dziwnym pomysłem pozbawionym logiki. Nie powinno się podwyższać zarobków najwyżej zarabiającej grupy społecznej w sytuacji gdzie większość ludzi BIEDUJE mając niskie zarobki.To polityczny fatalny błąd.
nabarka
2 miesiące temu
Nie pamiętam rządu który sobie nie dał podwyżki za "ciężką pracę" a każdy obiecywał że obniży. Robią ludziw balona a Ci jeszcze myślą, że to obowiązek iść do wyborów... patriota nie wspiera polityki tylko z nią walczy i ją prostuje
Nik
2 miesiące temu
A co tu można źle interpretować???
?????
2 miesiące temu
W TVP mówili że Donek będzie dostawał 30tys zł emerytury! Za co się pytam za co!
Hipokryta
2 miesiące temu
Donald Tusk też jest przeciwko podwyżkom, sam zarobił ponad 8mln w ciągu pięciu lat! Teraz udaje skromnego bo zarobki spadły mu ze 140tys do 40tys zł miesięcznie podczas gdy premier Polski zarabia 14tys!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić