Justyna Socha prosi fanów o pieniądze. Powód? Pękali ze śmiechu

329

Liderka ruchu STOP NOP zwróciła się do internautów o pomoc. Tym razem Justyna Socha nie zbierała pieniędzy na rzecz swojej organizacji, jak to miejsce zwykle. Okazało się, że działaczce zepsuło się... sprzęgło w aucie. Liczy, że internauci zafundują jej nowe. Czy to dobry pomysł na zbiórkę?

Justyna Socha prosi fanów o pieniądze. Powód? Pękali ze śmiechu
Justyna Socha poprosiła fanów o wpłaty na... naprawę sprzęgła w jej aucie. (Newspix, GRZEGORZ KRZYZEWSKI/FOTONEWS)

Justyna Socha podzieliła się swoim problemem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Liderka ruchu STOP NOP wytłumaczyła, że spaliła sprzęgło w aucie, a koszt nowego – nie licząc robocizny – wynosi aż tysiąc złotych. Niestety, jak twierdzi, nie może pozwolić sobie na taki wydatek.

Spaliłam sprzęgło. Nowe kosztuje tysiąc złotych bez robocizny – ubolewała Justyna Socha na Facebooku.

Justyna Socha nie ma pieniędzy na naprawę auta. Liczy na wsparcie fanów

Działaczka ruchu antyszczepionkowego poprosiła osoby, które cenią jej działalność, o pomoc finansową. Zapewniła, że jeśli wysokość wpłat przekroczy koszt naprawy auta, resztę pieniędzy przeznaczy na swoją organizację, a dokładniej – pomoc prawną.

Jeśli uważasz, że moja praca jest ważna, możesz mnie wesprzeć. (...) Ewentualną nadwyżkę wpłacę jako darowiznę dla STOP NOP. Czekają faktury za pomoc prawną dla poszkodowanych. Dziękuję – obiecała Justyna Socha na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wielu internautów zareagowało na prośbę Justyny Sochy nie współczuciem, a śmiechem. Żartobliwe komentarze pojawiały się nawet bezpośrednio pod postem liderki antyszczepionkowców. Do sytuacji odniosła się również redakcja tygodnika "Nie", która przygotowała mem okolicznościowy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zapewne samochód był szczepiony i to reakcja poszczepienna. I tak sobie żyją od lewa do prawa. Narobić hałasu, nawciskać ludziom głupot i cyk zbióreczka.
Jeśli zaszczepi się pani przeciwko COVID-19, to opłacę pani naprawę sprzęgła.
Wyłącz auto, włącz myślenie! Nie nabijaj kabzy producentom sprzęgieł! Te sprzęgła nie są odpowiednio przetestowane! Nie wiemy, jakie będą długofalowe skutki wymiany tego sprzęgła!
Każdy dzień przestoju w jeżdżeniu po Polsce to dar dla społeczeństwa.
Jestem pielęgniarką. Właśnie popsuł mi się samochód. Mechanik ocenił, że nie opłaca się naprawiać. Uważasz, że moja praca jest ważna? Wesprzyj mnie i zakup nowego, używanego, bo na inny mnie nie stać, samochodu – komentowali wpis Justyny Sochy użytkownicy Facebooka.
Zobacz także: Zobacz też: 1/3 Polaków nie chce się zaszczepić. Prof. Flisiak komentuje
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić