Zdarza się tylko raz w roku. Można zobaczyć w telefonie

3

W XXI wieku trudno o anonimowość. Nawet Święty Mikołaj jest śledzony przez nowe technologie. Zaprzęg Świętego Mikołaja wyruszył niedawno z Bieguna Północnego! Wyposażony w jedne sanie i siedem reniferów zaczął od obdarowania prezentami mieszkańców Azji. Kiedy będzie w Polsce? Jego trasę można śledzić w aplikacji FlightRadar24.

Zdarza się tylko raz w roku. Można zobaczyć w telefonie
Zaprzęg Świętego Mikołaja wyruszył! 7 reniferów, jedne sanie. Można śledzić jego trasę (Adobe Stock, "Yuganov Konstantin ")

W Polsce Święty Mikołaj, Gwiazdor, Aniołek lub Dzieciątko odwiedza dzieci i dorosłych w Wigilię. Zazwyczaj przychodzi tuż po kolacji i obdarowuje całe rodziny rozmaitymi prezentami. Ci, którzy nie mogą doczekać się Świętego Mikołaja, mogą wypatrywać, gdzie aktualnie się znajduje. Aplikacja FlightRadar24 udostępniła trasę sań pełnych prezentów.

Święty Mikołaj wyruszył już z Bieguna Północnego! Trasę, którą pokazuje FlighRadar24 można śledzić na bieżąco. Jest to aplikacja pokazująca w czasie rzeczywistym trasy samolotów na całym świecie. Z okazji świąt, twórcy platformy postanowili umilić internautom czas i z przymrużeniem oka pokazali, jak pracuje Mikołaj.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Listy do świętego Mikołaja. Jedno dziecko ma wyjątkową prośbę

Zaprzęg Świętego Mikołaja wyruszył! 7 reniferów, jedne sanie. Można śledzić jego trasę

Wirtualne Sanie Mikołaja śledzi na ten moment ok. 50 tys. osób. To najchętniej obserwowany pojazd latający w całej aplikacji. Leci z Bieguna Północnego na Biegun Północny. Jednak jego trasa obejmuje każdy zakątek Ziemi, by wręczyć prezenty wszystkim, którzy byli grzeczni w tym roku. Jego rejestracja to "HOHOHO", a numer lotu to "SANTA1".

Nasz tropiciel Świętego Mikołaja powraca w tym roku, aby śledzić wielkiego mężczyznę i jego renifery na całym świecie. Otrzymaliśmy wiadomość od elfów z dyspozytorni lotów, że Mikołaj będzie napędzał swoje sanie o godzinie 01:00 UTC w Wigilię.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jak wyszukać zaprzęg Świętego Mikołaja w aplikacji FlightRadar24? Wystarczy wejść na stronę www.flightradar24.com i wpisać w wyszukiwarkę z lupką "SANTA1" lub "HOHOHO", zupełnie jak w przypadku normalnego lotu.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić