Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Zdjęcia przodków Pawłowicz. Podobni?

423
Podziel się:

Z okazji dni Babci i Dziadka Krystyna Pawłowicz pochwaliła się na Twitterze swoimi przodkami. W jednym z ostatnich postów udostępniła zdjęcia dziadka i prababci.

Zdjęcia przodków Pawłowicz. Podobni?
Krystyna Pawłowicz (PAP, Leszek Szymański)

Krystyna Pawłowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie komentuje ważniejsze wydarzenia z kraju i aktualną sytuację polityczną, a czasami zdarza jej się także wspominać młodość.

Krystyna Pawłowicz z okazji dnia Babci i Dziadka

Z okazji dnia Babci i Dziadka sędzia Trybunału Konstytucyjnego pochwaliła się na Twitterze prababcią i dziadkiem. Pokazała dwa bardzo stare zdjęcia

Prababcia, która była Tercjarką i mój Dziadek 100 lat temu… Co dzień o nich pamiętam - napisała Pawłowicz.

Tercjarze to członkowie zakonów trzecich, czyli świeckich. Prababcia Krystyny Pawłowicz była zatem osobą bardzo religijną. W komentarzach wiele osób skomplementowało jej wygląd i stwierdziło, że była posłanka jest bardzo do niej podobna. Niektórzy byli pod wrażeniem, że Pawłowicz wciąż ma tak stare zdjęcia.

Po przejściu dwóch frontów, raz niemieckiego na wschód, a potem rosyjskiego na zachód zostały tylko pojedyncze fotografie, przez co są jeszcze bardziej cenne - wyjaśniła później w komentarzu.
Zobacz także: Rafał Grabias odcina się od "Królowych życia": "Nie tęsknię!"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(423)
POlak
4 miesiące temu
Tancerką w szynku na Szmulkach.
JOOO!!!
4 miesiące temu
Dziadkowie do dziś przewracają się w grobie.
jabis
4 miesiące temu
Dziadkowie wyglądają bardzo sympatycznie i niezwykle inteligentnie. Aż ciekawe gdzie popełnili błąd, co im nie wyszło, że mają taką wnuczkę.
Lewak sodomit...
4 miesiące temu
Mój dziadek był z Rosji a babcia z Niemiec
pawel-
4 miesiące temu
była tercjarką ? grała w trzeciej tercji w hokeja ?
pawel-
4 miesiące temu
a mój tato nie chodził do kościoła ...
Malik
4 miesiące temu
nie wiem czy jest się czym chwalić to ludzie ogłupieni wiara niezdrowa
._.
4 miesiące temu
Tuż przed wejściem do polityki jako profesor prawa Pawłowicz napisała opinię dla prokuratury i sądu, która posłużyła do skazania ówczesnego szefa CBA Mariusza Kamińskiego na więzienie — chodzi o głośną sprawę, która skończyła się ułaskawieniem Kamińskiego przez prezydenta Dudę. Od tego czasu Pawłowicz każdego dnia stara się na klęczkach przeprosić za zdradę i zrobi dla PiS wszystko, byle tylko naczelnik Kaczyński i obrońca granic Kamiński wybaczyli. To zresztą tłumaczy, dlaczego kolana i zdrada to najczęstsze słowa w jej słowniku.
cv.
4 miesiące temu
"Krystyna Pawłowicz – cudowne dziecko socjalizmu. Kolejny poseł PiS funkcyjnym członkiem SZSP, przybudówki Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, następnie w roku 1979 przynależała do Federacji Socjalistycznych Związków Młodzieży Polskiej, organizacji działającej pod silną kontrolą Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej" – napisał na Facebooku były poseł Zbigniew Nowak. Wspomniał także o ojcu posłanki PiS, którego opisał jako "konfidenta UB oraz NKWD, ideologa KW PZPR", który w 1950 roku "został skazany za przywłaszczenie z kasy UM w Gdańsku 50 tys zł, za co otrzymał prawie dwa lata wiezienia".
Dramat
4 miesiące temu
Babka z dziadkiem się pewnie teraz w grobie przywracają, że takie coś jak Kreśka im się przytrafiło.
ornitolog
4 miesiące temu
byłem pewien, że to wykluło się z jajka
aaa
4 miesiące temu
co dzień, nie codzień
Jeb
4 miesiące temu
Artykuł ku przestrodze. Jak dziadkowie tak wyglądają powinni mieć zakaz rozmnażania się .
aw15
4 miesiące temu
Gratuluję przezorności wszystkim, których na swojej drodze spotkała a nie związali się z nią świętym supełkiem małżeńskim. Szczerze gratuluję, uniknęliście strasznego losu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić