Tajemniczy przycisk przy kasie w Biedronce. Tak zaoszczędzisz na zakupach

502

Sporo osób korzysta z kas samoobsługowych w Biedronce. Nie wszyscy wiedzą jednak o czterech przydatnych opcjach tych urządzeń. Gdzie dokładnie się znajdują i do czego służą?

Tajemniczy przycisk przy kasie w Biedronce. Tak zaoszczędzisz na zakupach
Karty samoobsługowe - Biedronka

O ukrytych opcjach w kasach samoobsługowych Biedronki opowiedział jeden z użytkowników TikToka. Można z nich skorzystać za pomocą przycisków dotykowych, które zostały zaznaczone na powyższym zdjęciu.

Biedronka. Ukryte funkcje kas samoobsługowych

Tiktoker dokładnie wyjaśnił, co oznaczają poszczególne przyciski. Pierwszy z od lewej pozwala na zwiększenie głośności komunikatów.

Drugi to trójkąt z kółkiem. Jego naciśnięcie zasygnalizuje obsłudze błąd. Będzie to głośny sygnał, który da znać kasjerowi, by do nas podszedł i pomógł rozwiązać problem.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić na zakupach i zeskanować kartę "Moja Biedronka", to powinieneś wcisnąć trzecią ikonę. Następnie możesz przyłożyć ją do skanera.

Najciekawsza wydaje się być ostatnia opcja. Czwarty przycisk służy do wytarowania wagi. Jeżeli go naciśniemy, możemy być pewni, że nasze produkty zostaną prawidłowo zważone. Ważne jest, by kliknąć ten przycisk przed umieszczeniem owoców czy warzyw na wadze.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić