Zdjęcia z Łodzi. Para z dzieckiem w wózku poszukiwana przez policję

128

Policjanci z Łodzi poszukują sprawców kradzieży z włamaniem. Kobieta z dzieckiem w wózku i towarzyszący jej mężczyzna ukradli rzeczy z klatki schodowej i komórki lokatorskiej w dzielnicy Łódź Górna. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu pary.

Zdjęcia z Łodzi. Para z dzieckiem w wózku poszukiwana przez policję
Policja szuka tych osób. (Policja)

Jak podaje Polsat News, funkcjonariusze z VIII Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawców kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Do kradzieży doszło w dzielnicy Łódź Górna przy ulicy Dębowej i Broniewskiego. Policja opublikowała zdjęcia podejrzanych.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce 17 maja 2022 roku na klatce schodowej budynku przy ul. Dębowej w Łodzi, do którego weszła młoda para. Widoczna na zdjęciu kobieta miała w wózku małe dziecko. Towarzyszący jej mężczyzna ukradł z innego wózka torbę wraz z akcesoriami.

Do drugiej kradzieży doszło kilka dni później. 8 czerwca br. para pojawiła się na klatce schodowej w budynku przy ul. Broniewskiego w Łodzi. Mężczyzna w towarzystwie kobiety z dzieckiem włamał się do komórki lokatorskiej, z której ukradł konsole do gier i akcesoria.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców przestępstw proszone są o kontakt z policją.

Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić