Mocny wpis gwiazdy TVP Info. "Tak wyglądają Zanzibary pracowników służby zdrowia"

358

Karolina Pajączkowska z TVP Info dała jasno do zrozumienia, co uważa na temat zagranicznych wyjazdów celebrytów. Przyznała, że sama miała wyjechać, ale ze względu na odpowiedzialność i solidarność z innymi została w domu.

Mocny wpis gwiazdy TVP Info. "Tak wyglądają Zanzibary pracowników służby zdrowia"
(Instagram)

Karolina Pajączkowska jest jedną z bardziej rozpoznawalnych prezenterek TVP Info. Dziennikarka nie boi się podejmować kontrowersyjnych tematów. Jakiś czas temu jako jedna z nielicznych twarzy telewizji publicznej wsparła Strajk Kobiet, a teraz postanowiła odnieść się do zagranicznych wyjazdów celebrytów.

Pajączkowska wrzuciła do sieci fotkę z wakacji sprzed lat. Zestawiła je z fotografią pracowników służby zdrowia.

Zdjęcie sprzed lat dla przyciągnięcia uwagi. Zanzibary, Meksyki i inne. Kto z nas nie marzy o rajskich wakacjach w tych trudnych czasach? Obecnie internet zalewany jest codzienną porcją zdjęć z tropików i "wakacji życia, bo przecież nikomu krzywdy nie robię" - pisze Pajączkowska na wstępie.

Później odnosi się do drugiej fotki. Okazuje się, że jedną z bohaterek tej migawki jest mama Karoliny.

Po prawo zdjęcie mojej Mamy... Bohaterki, opiekunki, altruistki. Właśnie TAK wyglądają Zanzibary tysięcy pracowników służby zdrowia! Błagam... Tu nie chodzi o to, co kto może i na co kogo stać... Tu chodzi o SOLIDARNOŚĆ. I właśnie tej solidarności domagam się dla mojej Mamy i tysięcy bohaterów walczących w najtrudniejszych czasach naszych dziejów. DZIĘKUJĘ, że jesteście - dodała Pajączkowska.

Pajączkowska zrezygnowała z wyjazdu

Prezenterka TVP Info zdradziła również, że z okazji 30. urodzin miała wyjechać z Polski. Wybrała jednak dom - właśnie ze względu na pandemię koronawirusa.

Nie pokazywałam wam nagrań z moich 30. urodzin. Miałam je spędzić na safari w Kenii, ale wybrałam dom. Czuję na sobie społeczną odpowiedzialność i solidarność z innymi. Mam nadzieję, że wy też tak macie - przekazała na InstaStory.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić