Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Zdjęcie z Parady Równości. Szef Ordo Iuris oburzony. "Patologia"

710
Podziel się:

Jerzy Kwaśniewski jest oburzony tym, co się wydarzyło na Paradzie Równości w ubiegły weekend w Warszawie. Prezes Ordo Iuris twierdzi, że doszło do "patologicznych zachowań". Do wpisu prawnika odniósł się polski jezuita Krzysztof Mądel. "Po raz setny się ośmieszycie" - napisał.

Zdjęcie z Parady Równości. Szef Ordo Iuris oburzony. "Patologia"
Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris (PAP)

Mec. Jerzy Kwaśniewski na Twitterze w ostrych słowach skomentował zdjęcie, które zostało zrobiono na Paradzie Równości w Warszawie. Scena uwieczniona na fotografii przedstawia dwóch mężczyzn, jeden z nich trzyma na smyczy kobietę, drugi ubrany jest w suknię ślubną. Całej sytuacji przygląda się dziecko. Prezes Ordo Iuris podkreślił, że prawdziwość i okoliczności tego zdjęcia zostaną zweryfikowane.

Uprzedmiotowienie drugiego człowieka - kobiety zamaskowanej i wziętej na smycz - a do tego eksponowanie takich patologicznych zachowań wobec dziecka, zasługuje na pilną interwencję - napisał Kwaśniewski.

Prezes Ordo Iuris podkreślił również, że jeśli nie będzie stanowczej reakcji na takie zachowanie, to Polska będzie się zmagać z jeszcze większą ilością "skrajnych patologii krzywdzących dzieci i kobiety".

Niebezpieczny głos. Deprawacja dziecka i trzymanie kobiety w masce psa na smyczy to element "ciekawego życia"??? Jeżeli nie zareagujemy stanowczo, to społeczna akceptacja skrajnych patologii krzywdzących dzieci i kobiety zaleje nas, ukryta w otulinie kolorowych parad i wesołków - napisał na Twitterze Jerzy Kwaśniewski.

Do wpisu Kwaśniewskiego odniósł się m.in. aktywista Bart Staszewski. "Ale ta Pani, która jest na smyczy tego pana i to pewnie ich wspólne dziecko. Także to heteroseksualne małżeństwo" - skomentował

Jerzy Kwaśniewski w odpowiedzi na post Staszewskiego odpisał, że "Pan Bart odkrył sprawę dla wielu oczywistą od dawna. LGBT to nie mniejszości i homoseksualiści, to ideologia. W jej sidła wpadają także heteroseksualne pary".

Homoseksualne Sidła brzmi jak kapela rockowa - odparł Staszewski.

Polski jezuita skomentował wpis Kwaśniewskiego

Na tweeta Jerzego Kwaśniewskiego zareagował także jezuita Krzysztof Mądel, który podkreślił, że happening rządzi się prawem alegorii, a reakcja prezesa Ordo Iuris to "ośmieszanie się".

I po raz setny się ośmieszycie, happening rządzi się prawem alegorii, nie bezmyślnej dosłowności, pracowałem przez 2 lata w MOPS, kobiety i dzieci są maltretowane, warto to codziennie przypominać zwłaszcza tym, którzy chcieliby skazywać za przypominanie - napisał polski jezuita Krzysztof Mądel.

Prezes Ordo Iuris odpowiedział Krzysztofowi Mądelowi, że jest przekonany, że nie jest to oficjalne stanowisko zakonników.

Ojcze, mam pewność, że obrona takich zachowań wobec kobiet i w obecności dzieci to nie jest oficjalne stanowisko Jezuitów - napisał Jerzy Kwaśniewski.
Zobacz także: Tak wyglądała Parada Równości w Warszawie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(710)
BÓG
4 tyg. temu
BÓG
DUCH ŚW
4 tyg. temu
DUCH ŚW
JEZUS
4 tyg. temu
JEZUS
ooon
4 tyg. temu
Tak trochę "symetrystycznie": może to i "pod paragraf" nie podpada, ale co trza mieć w głowie, żeby tym dziecko epatować..
bój w hucie
8 miesięcy temu
Reaguj panie preziu, a a jakże ! Żądza mordu wyziera z oczu.
gergerger
10 miesięcy temu
Niech ten "prezes" lepiej powie czemu jego organizacja została zdelegalizowana we wielu krajach.
jarek
rok temu
no coz znowu ktos probuje byc swietszym od papieza
wyborca
rok temu
Panie Kwaśniewski lepiej powiedz Pan kto Pana sponsoruje i dlaczego Rosja
?????
rok temu
Tak, tak Jezuici to bardzo mądry zakon, postępowy, światły, tolerancyjny. Oj! Tak, tak. "Oko boga"
Jezuita???
rok temu
Czyżby???
Tok
rok temu
Każda ortodoksja,i polityczna, jest krańcem racjonalności
Polityczna po...
rok temu
Ale o co chodzi , co w tym dziwnego , przecież to normalne. Dzieci musza z kogoś brać przykład.
Art
rok temu
Przecież to tolerancja, to takie normalne, europejskie.
patriota
rok temu
gdzie jest prawo konstytucja,policja ect.dlaczego ta co robila strajki plula policjatom w gebe kopala po lydkach zawlaszczyla majatek dalej chodzi wolno, a ja podpierdole w sklepie batona za dwa zl i pojde siedziec no cieniej niz sedzia 50 zl to jest prawo jaja a nie prawo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić