o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Zdjęcie z Parady Równości. Szef Ordo Iuris oburzony. "Patologia"

704
Podziel się

Jerzy Kwaśniewski jest oburzony tym, co się wydarzyło na Paradzie Równości w ubiegły weekend w Warszawie. Prezes Ordo Iuris twierdzi, że doszło do "patologicznych zachowań". Do wpisu prawnika odniósł się polski jezuita Krzysztof Mądel. "Po raz setny się ośmieszycie" - napisał.

Zdjęcie z Parady Równości. Szef Ordo Iuris oburzony. "Patologia"
Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris (PAP)
bEEDCLCd

Mec. Jerzy Kwaśniewski na Twitterze w ostrych słowach skomentował zdjęcie, które zostało zrobiono na Paradzie Równości w Warszawie. Scena uwieczniona na fotografii przedstawia dwóch mężczyzn, jeden z nich trzyma na smyczy kobietę, drugi ubrany jest w suknię ślubną. Całej sytuacji przygląda się dziecko. Prezes Ordo Iuris podkreślił, że prawdziwość i okoliczności tego zdjęcia zostaną zweryfikowane.

Uprzedmiotowienie drugiego człowieka - kobiety zamaskowanej i wziętej na smycz - a do tego eksponowanie takich patologicznych zachowań wobec dziecka, zasługuje na pilną interwencję - napisał Kwaśniewski.
bEEDCLCf

Prezes Ordo Iuris podkreślił również, że jeśli nie będzie stanowczej reakcji na takie zachowanie, to Polska będzie się zmagać z jeszcze większą ilością "skrajnych patologii krzywdzących dzieci i kobiety".

Niebezpieczny głos. Deprawacja dziecka i trzymanie kobiety w masce psa na smyczy to element "ciekawego życia"??? Jeżeli nie zareagujemy stanowczo, to społeczna akceptacja skrajnych patologii krzywdzących dzieci i kobiety zaleje nas, ukryta w otulinie kolorowych parad i wesołków - napisał na Twitterze Jerzy Kwaśniewski.
bEEDCLCl

Do wpisu Kwaśniewskiego odniósł się m.in. aktywista Bart Staszewski. "Ale ta Pani, która jest na smyczy tego pana i to pewnie ich wspólne dziecko. Także to heteroseksualne małżeństwo" - skomentował

Jerzy Kwaśniewski w odpowiedzi na post Staszewskiego odpisał, że "Pan Bart odkrył sprawę dla wielu oczywistą od dawna. LGBT to nie mniejszości i homoseksualiści, to ideologia. W jej sidła wpadają także heteroseksualne pary".

Homoseksualne Sidła brzmi jak kapela rockowa - odparł Staszewski.
bEEDCLCm

Polski jezuita skomentował wpis Kwaśniewskiego

Na tweeta Jerzego Kwaśniewskiego zareagował także jezuita Krzysztof Mądel, który podkreślił, że happening rządzi się prawem alegorii, a reakcja prezesa Ordo Iuris to "ośmieszanie się".

I po raz setny się ośmieszycie, happening rządzi się prawem alegorii, nie bezmyślnej dosłowności, pracowałem przez 2 lata w MOPS, kobiety i dzieci są maltretowane, warto to codziennie przypominać zwłaszcza tym, którzy chcieliby skazywać za przypominanie - napisał polski jezuita Krzysztof Mądel.
bEEDCLCn

Prezes Ordo Iuris odpowiedział Krzysztofowi Mądelowi, że jest przekonany, że nie jest to oficjalne stanowisko zakonników.

Ojcze, mam pewność, że obrona takich zachowań wobec kobiet i w obecności dzieci to nie jest oficjalne stanowisko Jezuitów - napisał Jerzy Kwaśniewski.
Zobacz także: Tak wyglądała Parada Równości w Warszawie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEDCLCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(704)
jarek
miesiąc temu
no coz znowu ktos probuje byc swietszym od papieza
wyborca
3 miesiące temu
Panie Kwaśniewski lepiej powiedz Pan kto Pana sponsoruje i dlaczego Rosja
?????
3 miesiące temu
Tak, tak Jezuici to bardzo mądry zakon, postępowy, światły, tolerancyjny. Oj! Tak, tak. "Oko boga"
bEEDCLCH
Jezuita???
3 miesiące temu
Czyżby???
Tok
3 miesiące temu
Każda ortodoksja,i polityczna, jest krańcem racjonalności
Polityczna po...
3 miesiące temu
Ale o co chodzi , co w tym dziwnego , przecież to normalne. Dzieci musza z kogoś brać przykład.
Art
3 miesiące temu
Przecież to tolerancja, to takie normalne, europejskie.
patriota
3 miesiące temu
gdzie jest prawo konstytucja,policja ect.dlaczego ta co robila strajki plula policjatom w gebe kopala po lydkach zawlaszczyla majatek dalej chodzi wolno, a ja podpierdole w sklepie batona za dwa zl i pojde siedziec no cieniej niz sedzia 50 zl to jest prawo jaja a nie prawo
Miki
3 miesiące temu
Może to i dziwne ale to jeszcze nic. Prawdziwa patologia i dziwactwo jest gdy facet ubrany w sukienkę w szpiczastej czapce, z podobizną ukrzyżowanego człowieka na łańcuchu modlący się do oprawionego w złoto przedramienia jakiegoś nieboszczyka. To jest dopiero hit.
nie katol i n...
3 miesiące temu
To wszystko co się dzieje na tym świecie, to woła o pomstę do nieba.
lll
3 miesiące temu
do parady nic nie mam ale dzieci bym w to nie mieszała.
Elo
3 miesiące temu
Nie wiem co się dzieje, ale niezbyt dobrze... ostatnio afera pomalowanie na brązowo - rasizm. Przebieranie się na happeningach to dewiacja. Może tak ordo luis weźmie się za porno. O tam to dopiero by było co robić. A szczerze przyznam, że większe prawdopodobieństwo odpalić taką stronę niż zobaczyć takie śmieszne przebranie. A jeszcze tzeba wejść ludziom do łóżek, bo tam dopiero Sodoma i Gomora. Upublicznić na ambonie co wolno katolikowi. Wracając co to w ogóle jest, żeby dzieci się przebierały w jakieś stroje za psy z psiego patrolu, potem kurde w przyszłości jakiemuś zachce się zmienić płeć na psią, albo lepiej tak spaczy umysł, że normalnie zoofilia 🤦 Ale cóż myślenie "kosmiczne" totalny odlot...
Anna
3 miesiące temu
Ci bogobojni to najgorsza grupa społeczna. Ten Kwaśniewski też do nich należy
bEEDCLCz
El Toto
3 miesiące temu
A tem pan to ma taka czapke Tyrolska to pewnie ten straszny niemiec :) i nie psa a pande trzyma i to jeszcze gorzej bo panda jest chroniona. :) Ludzie jak ktos chce to wszedzie znajdzie sensacje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić