Żegnają 39-letnią Natalię. Napis na klepsydrze wyciska łzy

122

Okoliczności zabójstwa Natalii P.-R. z Gortatowa w Wielkopolsce wstrząsnęły całą Polską. Kobieta została uduszona przez męża. We wtorek siostra 39-latki poinformowała, kiedy odbędą się uroczystości pogrzebowe. Słowa na klepsydrze pogrzebowej wyciskają łzy.

Żegnają 39-letnią Natalię. Napis na klepsydrze wyciska łzy
Natalia P.-R. z Gortatowa została uduszona przez męża. (Facebook)

39-letnia Natalia zaginęła 14 czerwca. Po pięciu dniach policja odnalazła zwłoki poszukiwanej w kompleksie leśnym na północny wschód od Poznania. Ciało znaleziono około 10 kilometrów od domu.

W sprawie zatrzymano męża kobiety, 60-letniego Artura R., który przyznał, że udusił żonę, a następnie ukrył zwłoki. W trakcie zabójstwa w domu obecny był 10-letni syn pary. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa z zamiarem bezpośrednim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polacy o dawaniu na tacę w kościele

Siostra podała datę pogrzebu Natalii

We wtorek 25 czerwca siostra kobiety zamieściła w mediach społecznościowych klepsydrę. Widnieje na niej data pogrzebu. Informacje zawarte na klepsydrze są zwięzłe, ale poruszające. Najbliżsi określili Natalię jako "kochaną mamusię". 39-latka bardzo kochała swojego syna i to jemu, jak ujawniła "Gazeta Wyborcza", zapisała cały swój majątek.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19 czerwca 2024 r odeszła od nas na zawsze, w wieku 39 lat kochana mamusia, córka, siostra ciocia i kuzynka - napisano na klepsydrze.

Pogrzeb Natalii odbędzie się w piątek 28 czerwca 2024 r. o godz. 13:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Łęgowskiej w Świebodzinie. Msza żałobna w intencji zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 11:30 w kościele Świętego Michała Archanioła.

Według informacji medialnych Natalia P.-R. była w trakcie rozwodu z mężem, jednak nadal mieszkali w jednym domu. 60-latkowi grozi dożywocie. Artur R. sam stwierdził, że chce poddać się najwyższej karze, bo jest świadomy tego, że jego syn nigdy mu nie wybaczy tego, co zrobił.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić