Zemsta pracowników McDonald's. Nagranie widziało już 2,3 mln ludzi

322

Kierownicy tego McDonald'sa zapewne nie spodziewali się takiego obrotu sprawy. Pewnego dnia cały zespół pracowników zwolnił się w połowie zmiany, pozostawiając po sobie jedynie odręczną notatkę. Restauracja musiała zostać zamknięta.

Zemsta pracowników McDonald's. Nagranie widziało już 2,3 mln ludzi
Zemsta pracowników McDonald's. "Wszyscy odeszli, jesteśmy zamknięci" (TikTok)

Restauracja najpopularniejszej sieci fast foodowej została zmuszona do zamknięcia po tym, jak wszyscy jej pracownicy zrezygnowali z pracy w połowie zmiany. Powodem miała być poważna kłótnia z managerami lokalu.

McDonald's zamknięty. Pracownicy mieli dość

Do nietypowej sytuacji doszło w Kalifornii. Na TikToku opublikowano film, który momentalnie zebrał miliony wyświetleń. Nagranie ukazuje zwykle tłumną restaurację, teraz całkowicie opustoszałą, bez personelu i klientów.

Zespół zostawił po sobie jedynie prostą notatkę ze słowami "Wszyscy rezygnują, jesteśmy zamknięci". Po tym, jak zasugerowano, że pracownicy zwolnili się z powodu niskiego wynagrodzenia, autorka wideo wyjaśniła, że nie to było problemem.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Restauracja zatrudniała nastolatków i było to okropne miejsce pracy. Przełożeni nie chcieli nam pomagać, kiedy tego potrzebowaliśmy. To zła praca na początek, ale właśnie tam większość nastolatków zaczyna zdobywać doświadczenie, więc tam właśnie się zatrudniłam - powiedziała była pracownica Zoey.

Pracownicy branży usług się solidaryzują

Dzięki temu, że film dotarł do 2,3 mln ludzi w ciągu kilku dni, wielu widzów, którzy pracowali w branży usługowej, szczególnie podczas pandemii, zaoferowało swoje wsparcie w komentarzach.

Solidarność pracowników! Cieszę się, że wszyscy odeszli. To mówi mi więcej o tym, jak okropne jest miejsce pracy, niż sami pracownicy - napisał jeden z użytkowników TikToka.
Myślę, że każdy, kto pracował w usługach się zgodzi - dobrze zrobiliście – dodał inny internauta.
Zobacz także: Pociąg bez toalety z Zakopanego do Trójmiasta. "Jest to wpadka ze strony przewoźnika"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić