o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
NB
|

Zginęła w Smoleńsku. Zdewastowali jej grób

117
Podziel się

Nieznani sprawcy zdewastowali grób mecenas Joanny Agackiej-Indeckiej, która zginęła w katastrofie smoleńskiej. Do zdarzenia doszło na Starym Cmentarzu w Łodzi. Okręgowa Rada Adwokacka oferuje nagrodę za pomoc w ujęciu sprawców.

Zginęła w Smoleńsku. Zdewastowali jej grób
Zdewastowano grób Joanny Agackiej-Indeckiej (PAP, Grzegorz Michałowski)
bEECSOqd

Nagrobek mecenas Joanny Agackiej-Indeckiej został zdewastowany. Nieznani sprawcy przy użyciu czerwonej farby w sprayu zamazali płytę pomnika, w tym zdjęcie zmarłej.

Była prezes Naczelnej Rady Adwokackiej zginęła w 2010 r. w katastrofie samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. Została pochowana na Starym Cmentarzu w Łodzi.

bEECSOqf

Sprawa została zgłoszona na policję. Na razie nie jest jasne, kto zniszczył nagrobek. Głos w sprawie zabrała m.in. Okręgowa Rada Adwokacka w Łodzi.

Okręgowa Rada Adwokacka w Łodzi wyraża stanowczy sprzeciw wobec takich zachowań chuligańskich i zrobi wszystko, żeby takowe działania nie powtórzyły się w przyszłości, deklarując pełną współpracę z organami ścigania. Każde zachowanie, mające na celu zbezczeszczenie miejsca pamięci spotka się z ostrą reakcją przedstawicieli Łódzkiej Adwokatury - przekazało biuro prasowe ORA w Łodzi.
bEECSOql

Zdewastowano grób Joanny Agackiej-Indeckiej. Jest nagroda

ORA zaoferowała również nagrodę. Osoba, która udzieli informacji o sprawy zdarzenia otrzyma 5 tys. zł. Kontakt pod numerem telefonu: 42 632 78 12.

bEECSOqm

Zobacz także: Kolejny masowy grób Indian w Kanadzie. "Oczekujemy przeprosin papieża i Kościoła"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEECSOqG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(117)
thx1138
3 miesiące temu
Normalnie się nie udzielam ale to już jest fest chamownia. Ktokolwiek niszczy czyjekolwiek nagrobki nie ma szacunku do żywych w końcu kiedyś wszyscy tam spoczniemy. Obojętne czy to są nagrobki czerwonoarmistów czy powstańców listopadowych, tak się po prostu nie robi.
Brakiii
3 miesiące temu
Niestety w naszym kraju ludziom ego uroslo. Tesknie za dawnymi czasami gdzie czlowiek drugiemu był człowiekiem. Teraz kopie się leżącego. Dzieci też przykład potem mają i tak samo traktuja rówieśników i zero szacunku do osób dorosłych
Janek
3 miesiące temu
a kto prawnie zezwolił na niszczenie pomników w ty kraju?
bEECSOqH
Gdynianin
3 miesiące temu
PO z Tuskiem powinna być z siebie zadowolona przybywa im zwolenników tylko szkoda że takich debili bo jak inaczej ich nazwać ale łatwiej nimi sterować. Mam nadzieję że niedługo oni obrócą się przeciw PO i wszystkich stratują łącznie ich liderem Tuskiem i wówczas w Polsce zapanuje spokój.
Klaudyna
3 miesiące temu
Elementarna i święta zasada - zmarłych należy zostawić w spokoju... Za swoje ziemskie życie zostali już osądzeni...
kapelan
3 miesiące temu
To prawdopodobnie robota prawdziwych Polaków, narodowców czczących Hitlera oraz zwolenników pisuaru!!! Dzieci wychowanych na religii w szkole!!! Brawo katolicy polscy!!!
Konserwator
3 miesiące temu
Farbę (lakier) należy z nagrobka usunąć rozpuszczalnikiem, kamień umyć i wytrzeć, a następnie natrzeć pastą do konseracji posadzek kamiennych i ładnie wypolerować. Na takim podłożu; żaden lakier się nie trzyma.
ela
3 miesiące temu
a psy co? scigali 'piratow', co?
taka prawda
3 miesiące temu
No, niech Tusk więcej szczuje ludzi na siebie to nie tylko takie efekty jeszcze będą.
Kierowca
3 miesiące temu
Jak Kuba Bogu tak Bug kubanczyką spokuj już w tym kraju był
kuba
3 miesiące temu
To efekt pisowskiego szczucia ludzi na siebie mogą byc dumni z siebie .
Agnieszka
3 miesiące temu
To już jest zupełny brak szacunku dla ludzi żywych i zmarłych.Ale teraz pies ma lepszą opiekę jak patriota. To tutaj też widać.
turysta
3 miesiące temu
katolicki kraj!
bEECSOqz
Nemeczek
3 miesiące temu
Takie rzeczy robią zwykłe ćwoki i wandale. Pewno chcieli coś pomazać i ten nagrobek był najbliżej drogi ucieczki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić