Aniela Siwek| 

Zgubił telefon. Po odnalezieniu znalazł niesamowite zdjęcia

79

Malezyjczyk zgubił swój telefon w dżungli za swoim domem. Dzień później udało mu się odnaleźć zgubę. W galerii przybyło kilka filmów i zdjęć, które zrobiły... małpy.

Zgubił telefon. Po odnalezieniu znalazł niesamowite zdjęcia
Małpy zabrały telefon i zrobiły sobie zdjecia. (Twitter.com)

W Internecie pojawiły się nietypowe zdjęcia i filmiki, które są autorstwa małpy. Udostępnił je Zackrydz Rodzi, student z Malezji.

Cytowany przez BBC 20-latek wyjaśnia, że zgubił telefon, ale nie wiedział dokładnie, kiedy to się stało. Odnalazł zgubę w dżungli nieopodal swojego domu. W galerii przybyło kilka fotografii i kilka nagrań, które zostały wykonane przez małpy.

Na jednym z nagrań widać, jak małpa próbuje zjeść telefon. Na innych można zobaczyć zwierzęta jedzące rośliny i wpatrujące się w kamerę. Jest także seria zdjęć z drzewami i małpami. Większość jest rozmazana, ale niektóre są naprawdę dobrej jakości.

Zobacz także: Kierowca nakarmił małpę. Nagranie z Arabii Saudyjskiej

Zackrydz podejrzewa, że małpy "ukradły" telefon, a potem przypadkiem go zgubiły. Post na Twitterze ze zdjęciami i nagraniami stał się bardzo popularny.

To jest coś, co zobaczysz raz na sto lat - napisał student.

To nie pierwszy raz, kiedy selfie małpy trafiły do sieci. W 2011 roku makak z indonezyjskiej dżungli podniósł aparat fotograficzny należący do fotografa Davida Slatera i zrobił zdjęcie. Mężczyzna przez kolejne 6 lat sądził się o prawa autorskie, bowiem PETA uważała, że te należą się małpie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić