Aniela Siwek| 

Miłosne igraszki w centrum miasta. Skandal w Katowicach

497

W Katowicach na ul. Mariackiej doszło do skandalicznej sytuacji. Przyłapano parę na akcie miłosnym. Kochankom nie przeszkadzał fakt, że byli nagrywani przez przechodniów i miejski monitoring.

Miłosne igraszki w centrum miasta. Skandal w Katowicach

W internecie pojawiło się nagranie z Katowic z ul. Mariackiej. Widać na nim kobietę i mężczyznę w miłosnym uniesieniu.

Skandaliczne zachowanie pary kochanków

Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w niedzielę, 13 września. Nagrał je jeden z przechodniów. Jak informuje "Dziennik Zachodni", policja nie odnotowała żadnego zgłoszenia w tej sprawie

Patrole przez 24 godziny na dobę dbają o bezpieczeństwo w centrum miasta, ale funkcjonariusze nie są w stanie zauważyć każdego incydentu. Najwidoczniej nikt nie poczuł się również urażony tym nieobyczajnym zachowaniem, ponieważ sprawa nie została zgłoszona - wyjaśnia mł. asp. Aleksandra Żyłkowska, cytowana przez "Dziennik Zachodni".
Zobacz także: "Paraliż drogi". Nowe przepisy dotyczące hulajnóg budzą wątpliwości

Zgłoszenia nie otrzymała także Straż Miejska. "Nie otrzymaliśmy zgłoszenia, a co za tym idzie, nie podjęliśmy interwencji" - przekazał "Dziennikowi Zachodniemu" rzecznik Jacek Pytel. Zdarzenie mogło jednak zostać nagrane przez miejski monitoring.

Nie była to pierwsza taka sytuacja w Katowicach. Niedawno podobne sceny rozegrały się pod Urzędem Miasta. Para kochanków usnęła wtedy podczas stosunku. Tamta sytuacja również została nagrana przez przechodniów.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić