Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Zgwałcił studentkę. Współwięźniowie wymierzyli mu karę

932

O samosądzie w rzeszowskim więzieniu w Załężu strażnicy dowiedzieli się przypadkiem. Odsiadujący tam wyrok gwałciciel padł ofiarą "kolegów" z celi.

Więzienie
Więzienie (Agencja Gazeta)

19-latek nie poinformował nikogo o tym, co go spotkało. Jednak podczas kontroli lekarz zauważył na jego ciele rany po pobiciu. Po dokładniejszym zbadaniu okazało się, że Kamil K. skazany na 8 lat więzienia, został zgwałcony przez współwięźnia. Na jego plecach wyryto napis "gwałciciel" i pobito - informuje portal nczas.com.

Sprawdzamy, czy materiał dowodowy pozwala na wszczęcie konkretnego postępowania - powiedział Dominik Miś, prokurator rejonowy z Rzeszowa.

19-letni mieszkaniec Łańcuta pobił i zgwałcił wracającą z juwenaliów 22-letnią studentkę z Rzeszowa. Sprawca zasłonił twarz kapturem, jednak miejski monitoring pomógł policji w wykryciu sprawcy, który trafił do więzienia.

Sprawy nie potwierdza jednak Służba Więzienna. W oświadczeniu przesłanym do nas stwierdzono, że "czynności w tej sprawie jeszcze trwają i podkreślić, że każdy taki incydent jest przez Służbę Więzienną szczegółowo i rzetelnie wyjaśniany".

Ze wstępnych ustaleń dotyczących opisanej sprawy wynika, że osadzony nie został zgwałcony ani pobity - informuje mjr Elżbieta Krakowska.

Zobacz także: Zobacz także: Kontrowersyjny wyrok sądu. Zasłużony strażak pójdzie do więzienia

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić