Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Zgwałcił studentkę. Współwięźniowie wymierzyli mu karę

817
Podziel się:

O samosądzie w rzeszowskim więzieniu w Załężu strażnicy dowiedzieli się przypadkiem. Odsiadujący tam wyrok gwałciciel padł ofiarą "kolegów" z celi.

Więzienie
Więzienie (Agencja Gazeta)

19-latek nie poinformował nikogo o tym, co go spotkało. Jednak podczas kontroli lekarz zauważył na jego ciele rany po pobiciu. Po dokładniejszym zbadaniu okazało się, że Kamil K. skazany na 8 lat więzienia, został zgwałcony przez współwięźnia. Na jego plecach wyryto napis "gwałciciel" i pobito - informuje portal nczas.com.

Sprawdzamy, czy materiał dowodowy pozwala na wszczęcie konkretnego postępowania - powiedział Dominik Miś, prokurator rejonowy z Rzeszowa.

19-letni mieszkaniec Łańcuta pobił i zgwałcił wracającą z juwenaliów 22-letnią studentkę z Rzeszowa. Sprawca zasłonił twarz kapturem, jednak miejski monitoring pomógł policji w wykryciu sprawcy, który trafił do więzienia.

Sprawy nie potwierdza jednak Służba Więzienna. W oświadczeniu przesłanym do nas stwierdzono, że "czynności w tej sprawie jeszcze trwają i podkreślić, że każdy taki incydent jest przez Służbę Więzienną szczegółowo i rzetelnie wyjaśniany".

Ze wstępnych ustaleń dotyczących opisanej sprawy wynika, że osadzony nie został zgwałcony ani pobity - informuje mjr Elżbieta Krakowska.

Zobacz także: Zobacz także: Kontrowersyjny wyrok sądu. Zasłużony strażak pójdzie do więzienia

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(817)
sędzia
3 lata temu
takiemu należy się gwałt szczotką
uhuhuhu
3 lata temu
tera on jest lgbt
Warszyc
5 lata temu
Mam nadzieje ze dla gwalciciela jest to dopiero poczatek "reedukacji wieziennej". W kazdym razie jest to przyklad sprawiedliwosci ludowej. Oby takich dowodow trzymania sie niepisanego kodeksu wieziennego bylo wiecej. Potencjalni przestepcy musza wiedziec co oznacza pojecie sprawiedliwosc.
pruner
5 lata temu
Rozumiem, że w więzieniach ludzie się nudzą i każda rozrywka jest dobra ale mogliby mu przynajmniej na koniec rozdeptać jaj. To żaden wysiłek a efekt byłby murowany i trwały.
Hope
5 lata temu
Tak bylo od zawsze w polskich wiezieniach.Najlepiej traktuje sie tam pedofili.mam nadzieje ze wroci w pelni ta tradycja.
bolo
5 lata temu
Widać że jeszcze dobre zasady panują w w kryminale powinni go jechać w czoko codziennie aż bt mu kicha wypadła
remek
5 lata temu
Prawidłowo !!! ten napis powiini mu wyryć na czole !!!
Mama
5 lata temu
I tak powinien kończyć każdy gwalciciel...
okulista
5 lata temu
bardzo dobrze, że zapieli go w oko. Powinni mu zrobić sztafetę.To na pewno sprawiedliwsze niż jakiś tam wyrok jakiegoś sądu
Marek.
5 lata temu
Samosąd i gwałt współwiężniów to przestępstwo i recydywa.Co na to prokurator? Nie lituję się nad gwałcicielem ale więzienie nie może być azylem bezprawia. W latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku klawisze masakrowali każdego skazanego i nikomu nie przychodziło do głowy katować drugiego skazanego.Pod celą była absolutna cisza.Wszyscy trzęśli portkami.
Żal
5 lata temu
Trudna sprawa. Z jednej strony szkoda niewinnej kobiety, która straciła życie, z drugiej człowiek, który całe życie poświęcił dla ratowania życia innych ludzi i ma na sumieniu jej życie.Nie ma dobrego rozwiązania i tak ktoś będzie pokrzywdzony.
Adb
5 lata temu
Bez litosci
marszałek Kon...
5 lata temu
Myślę, że na tym się nie skończy. Zwłaszcza gdy trafi pod celę z grypserą
tatek
5 lata temu
w rzeczy samej , w Polsce sprawiedliwość jest czyniona tylko w wiezieniach .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić