Zjedzona przez własne koty. Przerażające odkrycie w Rosji

Rosjanka, której danych nie podano, zmarła nagle we własnym mieszkaniu. Jej 20 kotów, nie mając nic innego do jedzenia, zaczęło się nią żywić. Szczątki kobiety znaleziono dopiero dwa tygodnie później.

Zjedzona przez własne koty. Przerażające odkrycie w Rosji
Koty zjadły swoją właścicielkę. (Pixabay)

Szczątki kobiety zostały odnalezione przez policję w Batajsku w obwodzie rostowskim w Rosji. Służby zawiadomił zmartwiony pracownik, który przekazał, że jego szefowa od wielu dni nie pojawiła się w pracy i nie można się z nią skontaktować.

Zjedzona przez własne koty

Funkcjonariusze w mieszkaniu kobiety znaleźli jej rozkładające się ciało, częściowo zjedzone przez koty, które hodowała.

Jak przekazuje portal shahty.ru, kobieta mieszkała z 20 kotami rasy Maine Coon. Nie była to legalna hodowla. Zwierzęta nie posiadały żadnych dokumentów, szczepień czy podstawowych badań.

Policja uważa, że kobieta zmarła dwa tygodnie wcześniej, nim ją znaleziono i przez taki właśnie czas koty jadły jej ciało. ​​Jeden z ekspertów stwierdził, że jest to zupełnie naturalne, ponieważ zwierzaki nie miały innej karmy do wyboru. Żeby przeżyć, zaczęły żywić się swoją właścicielką.

Koty zostały oddane do adopcji i otrzymały już nowe domy. Nie wiadomo czy nowym właścicielom powiedziano o ich zamiłowaniu do ludzkiego mięsa.

Nie jest to pierwszy taki przypadek. W 2013 roku naukowcy z centrum badawczego w Kolorado odkryli, że do chłodni, w której trzymali ciała, włamują się koty. Bezdomne, lub włóczące się zwierzęta regularnie żywiły się zwłokami.

Zobacz także: Specjalista komentuje mowę ciała Putina. "Na pewno nie jest zdrowy"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić