Zmienił zastosowanie maseczki. W ten sposób się wkopał

15

Zamiast na twarzy, maseczkę miał w kurtce. Nie to okazało się jednak największym przewinieniem 20-letniego mężczyzny. Podczas kontroli funkcjonariusze spostrzegli, że w osłonie twarzy ukrywa... narkotyki.

Zmienił zastosowanie maseczki. W ten sposób się wkopał
Maseczka (Pixabay)

Podczas służby policjanci z łęczyckiej komendy zauważyli pieszego, który nie stosował się do obowiązku zasłaniania nosa i ust. W związku z tym postanowili go wylegitymować.

W trakcie legitymowania nerwowe zachowanie mężczyzny wzbudziło czujność funkcjonariuszy. Kiedy skontrolowali 20-latka, w jego kurtce ujawnili maseczkę ochronną, a w niej ukrytą dilerkę, z ponad gramem marihuany - informują mundurowi.

20-latek zatrzymany. Usłyszał już zarzut

Mieszkaniec powiatu łęczyckiego został zatrzymany. Tego samego dnia usłyszał zarzut dotyczący przestępstwa.

Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3. Dodatkowo nie uniknął odpowiedzialności za nieprzestrzeganie obostrzeń sanitarnych.

Policjanci ogniwa patrolowo interwencyjnego z łęczyckiej komendy, tylko od początku roku podczas kontroli pieszych, kierowców zabezpieczyli już blisko 35 gramów rożnych narkotyków. W związku z tymi przestępstwami zarzuty usłyszało 7 podejrzanych - podaje policja.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić