Znajdziesz 3 koty na obrazku? Mało komu udaje się rozwiązać ten test

83

Znajdziesz trzy koty na obrazku? Test na spostrzegawczość, który zdają tylko nieliczni. Pośród pingwinów, ukryte są aż trzy czarne koty. Lepiej dobrze się przyjrzyj, bo Gergely Dudás, węgierski ilustrator, postarał się, by nie było ich tak łatwo znaleźć!

Znajdziesz 3 koty na obrazku? Mało komu udaje się rozwiązać ten test
Znajdziesz trzy koty na obrazku? Mało komu się to udaje (Facebook, Gergely Dudás - Dudolf)

Łamigłówki to świetny sposób na ćwiczenie mózgu. Wystarczy regularnie rozwiązywać zagadki, by poprawić swój umysł. Spryt i kreatywność potrafią być w życiu bardzo przydatne. Oto zagadka z pingwinami, wśród których ukryły się trzy koty.

Autorem grafiki jest węgierski ilustrator i twórca wielu kolorowych łamigłówek. Gergely Dudás stworzył obrazek, na którym ukrył trzy koty pośród całej armii pingwinów. Niewielu osobom udaje się je znaleźć. Najlepiej przekonać się na własnej skórze! Pełnowymiarowy obrazek znajduje się w dalszej treści artykułu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jabłka a alzheimer. Zaskakujące wyniki badań naukowców

Znajdziesz trzy koty na obrazku? Mało komu się to udaje

Znajdziesz trzy koty na obrazku? Niewiele osób jest w stanie to zrobić. Póki co, spróbuj bez podpowiedzi, jeśli będzie to dla ciebie zbyt trudne, zjedź niżej po pierwszą wskazówkę.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Trzy koty na obrazku z pingwinami są do siebie bardzo podobne. Do złudzenia przypominają też pingwiny. Mają bowiem białe brzuszki, ale czarne uszy, których brak ptakom. To właśnie sterczących kocich uszu wypatruj na obrazku. Udało się?

Jeśli wciąż nie wiesz jak znaleźć koty, oto kolejna podpowiedź. Spójrz na prawą stronę grafiki. Przyjrzyj się dokładnie. Wzrok skieruj najpierw na prawy górny róg, następnie nieco niżej. Tam właśnie znajdują się dwa mruczki.

Gdzie jest trzeci kot? Pingwiny otoczyły go na środku obrazka. Wytęż wzrok, na pewno się uda! Skieruj spojrzenie nieco niżej. Jeśli wciąż masz problem, poniżej przedstawiamy rozwiązanie "jak na dłoni".

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić