aktualizacja 

Tej zagadce nie dasz rady. Tylko 5 proc. ludzkości dojrzy szczegół

39

Krótko przed świętami Bożego Narodzenia masz problem z pobudzeniem szarych komórek do działania? Mamy na to receptę. Niełatwa łamigłówka sprawi, że twój mózg się uaktywni. Jesteś gotowy na podjęcie wyzwania?

Tej zagadce nie dasz rady. Tylko 5 proc. ludzkości dojrzy szczegół
Fragment łamigłówki (Bright Side)

W sieci pojawia się mnóstwo testów na spostrzegawczość. Niektóre łamigłówki są naprawdę wymagające. Za dość trudną można uznać tę, którą prezentujemy poniżej. Zadanie polega na odnalezieniu szminki, która zawieruszyła się gdzieś w kuchni. Podejmujesz wyzwanie? No to do dzieła!

Zagadka została udostępniona już jakiś czas temu. Początkowo wiele osób nie było w stanie odnaleźć szminki. Pojawiły się nawet stwierdzenia, że tylko pięć procent ludzi potrafi znaleźć pomadkę, która ukryła się na tej grafice.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Święta w Izraelu to nie tylko Boże Narodzenie. "Żydzi obchodzą teraz swoje święto"

Jest tak naprawdę wiele miejsc, gdzie można by ją schować. Właśnie dlatego uporanie się z tą zagadką stanowi nie lada wyzwanie.

Gdzie jest szminka? Oto rozwiązanie zagadki

W kuchni widzimy stół, sofę, lampę, a także roślinę. Tam jednak szminki nie szukaj. To nie ma sensu. Tam jej nie ma!

Spójrz lepiej w stronę kranu, po czym przekieruj wzrok na ustawione tuż za nim jedzenie. Pomadka została ukryta za pudełkiem płatków, w miseczce postawionej na kuchennym blacie.

Testy na spostrzegawczość cieszą się sporą popularnością. Nie brakuje osób, które ochoczo do nich przystępują. Zazwyczaj z trudnymi łamigłówkami potrafią sobie poradzić jedynie ci, którzy mają naprawdę bystre oko.

Testy mogą stanowić świetną zabawę dla całej rodziny czy też paczki przyjaciół. Usiądźcie wspólnie przed tym obrazkiem i zweryfikujcie, kto jako pierwszy będzie w stanie odnaleźć pomadkę!

Z pojawiających się doniesień wynika, że takie łamigłówki pozytywnie wpływają na nasz organizm. Działają pobudzająco. Podobno potrafią być silniejszym bodźcem niż na przykład kawa! Nie wierzysz? Sprawdź na własnej skórze.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić