Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Znalazł zwłoki w lesie. Pomoże rozwiązać sprawę sprzed roku

45

Mieszkaniec Zabrza będąc z psem na spacerze, natknął się w lesie na zwłoki. Okazało się, że mogą one być rozwiązaniem zagadki kryminalnej, której śledczy nie mogą rozwiązać od ponad roku.

Znalazł zwłoki w lesie. Pomoże rozwiązać sprawę sprzed roku
(Policja)

Zabrzanin zadzwonił na numer alarmowy i poinformował o makabrycznym znalezisku w lesie w dzielnicy Biskupice. Powiedział funkcjonariuszom, że znalazł zwłoki w okolicach drogi krajowej 88 i ul. Tarnogórskiej - informuje policja w Zabrzu.

Policjanci weryfikują tożsamość martwej osoby znalezionej w zabrzańskim lesie. Znaleziono przy niej dokumenty, które wskazują na to, że to zaginiona w 2017 roku osoba. Prawdopodobnie jest to ciało mężczyzny, który zaginął w ubiegłym roku w Kędzierzynie-Koźlu.

Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok przez biegłych lekarzy medycyny sądowej. Aktualnie prowadzone są czynności, zmierzające do wyjaśnienia sprawy oraz potwierdzenia tożsamości mężczyzny - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

To kolejny przypadek w ostatnich dniach, gdy spacerowicze natykają się na przypadkowe zwłoki. Przypomnijmy, że podobnie makabrycznego odkrycia dokonali ludzie przechadzający się po plaży w miejscowości Świętouść. Spacerowicz znalazł na brzegu ciało mężczyzny. To prawdopodobnie 34-letni mieszkaniec Świnoujścia, który zaginął w poniedziałek.

Zobacz także: Zobacz także: Tajemnica śmierci Amelii Earhart wyjaśniona. Na 99 proc.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić