Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Znalazł zwłoki w lesie. Pomoże rozwiązać sprawę sprzed roku

30
Podziel się:

Mieszkaniec Zabrza będąc z psem na spacerze, natknął się w lesie na zwłoki. Okazało się, że mogą one być rozwiązaniem zagadki kryminalnej, której śledczy nie mogą rozwiązać od ponad roku.

Znalazł zwłoki w lesie. Pomoże rozwiązać sprawę sprzed roku
(Policja)

Zabrzanin zadzwonił na numer alarmowy i poinformował o makabrycznym znalezisku w lesie w dzielnicy Biskupice. Powiedział funkcjonariuszom, że znalazł zwłoki w okolicach drogi krajowej 88 i ul. Tarnogórskiej - informuje policja w Zabrzu.

Policjanci weryfikują tożsamość martwej osoby znalezionej w zabrzańskim lesie. Znaleziono przy niej dokumenty, które wskazują na to, że to zaginiona w 2017 roku osoba. Prawdopodobnie jest to ciało mężczyzny, który zaginął w ubiegłym roku w Kędzierzynie-Koźlu.

Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok przez biegłych lekarzy medycyny sądowej. Aktualnie prowadzone są czynności, zmierzające do wyjaśnienia sprawy oraz potwierdzenia tożsamości mężczyzny - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

To kolejny przypadek w ostatnich dniach, gdy spacerowicze natykają się na przypadkowe zwłoki. Przypomnijmy, że podobnie makabrycznego odkrycia dokonali ludzie przechadzający się po plaży w miejscowości Świętouść. Spacerowicz znalazł na brzegu ciało mężczyzny. To prawdopodobnie 34-letni mieszkaniec Świnoujścia, który zaginął w poniedziałek.

Zobacz także: Zobacz także: Tajemnica śmierci Amelii Earhart wyjaśniona. Na 99 proc.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(30)
bbb
rok temu
Czyli facet znalazł "przypadkowe" zwłoki, które należą do kogoś kto zaginął w 2017 roku, a potem zaginął jeszcze raz, albo jeszcze bardziej zaginął, niż był zaginięty w roku 2020. I teraz ten facet pomoże rozwiązać sprawę zabójstwa
werty
4 lata temu
To jak oni szukają zaginionych, skoro zwykły obywatel może znaleźć zwłoki na spacerze z psem - podczas czynności codziennej, zwykle trwającej nie więcej niż 2 godziny jak przypuszczam
problem...
4 lata temu
ja znalazłem 5zł. Czy mam to u fiskusa jako dochd zgłosić?
Olo
4 lata temu
I co na to minister Ziobro. Trup ścieli się gęsto a tu brak wyników i cisza. Chwalić niema się czym. To tam dwa trupy to gdzie indziej po jednym i co dnia jakiś nowy. Może by ruszono cztery litery i coś zrobiono.
asdsa
4 lata temu
jeśli denat powinien mieć obrączkę na palcu a jej nie ma to co się z nią stało ? Komu zadadzą takie pytanie ?
prawo znalezi...
4 lata temu
mojemu synowi okradli samochód służbowy i żądali okupu - Policja znalazła sprawców - zgłosił to stróż parkingowy - Policja olała sprawę!!!!!!!!!! Laury dla POlicji!!!!!!!
.
4 lata temu
Zakaz handlu to ludzi do lasu ciągnie
raoman
4 lata temu
Jak to poszedł i sobie znalazł, ja też chcę znaleźć coś bo głodny jestem, pracy nie ma, po szpitalu jestem i w tym państwie mi się nic nie należy. Obiecuję że zjem wszystko
Gerwazy
4 lata temu
Samobójstwa - ponad 8 tyś/rok, Zaginięcia - ponad 15 tyś/rok. Jakoś niewiele się z tym robi, ale wypadki komunikacyjne to już są 'fajne'. Można obfotografować i dawać zakazy. Są po prostu medialne.
Dzwon do Zero
4 lata temu
Sekulski rozwiąże sprawę
pol
4 lata temu
Nawet na spacer wyjść nie można aby się nie natknąć na "przypadkowe zwłoki" .
lolek
4 lata temu
Teraz w Polsce zwłoki można znaleść wszędzie ,w lesie ,rowie w stawie ,rzece ,na działkach ,piwnicach itd.tylko o winnych tych zbrodni trudno.A juz o sowitej karze za popełnione zbrodnie nawet wstyd mówić.
Przekonany Mi...
4 lata temu
Śmierć z przyczyn zdrowotnych,lub ktoś jej pomaga. Czy ktoś ma wątpliwości, że nie tylko Polska, ale cały Świat potrzebuje szeroko zorganizowanej akcji podnoszenia naszej świadomości o kontroli swoich myśli, bo one w 100%-tach są odpowiedzialne za wszystko, co czynimy ???!!!??? Nasze zachowanie i postępowanie opiera się na traktowaniu/selekcji naszych myśli. Przeżyjemy na Żiemi tylko pod jednym warunkiem - jeśli będziemy selekcjonować myśli, realizując tylko dobre, a złe natychmiast odrzucając, aby nie pozwolić zbliżyć się do sie Szatanowi, który niewinnie podsówa nam najpierw mało szkodliwe pomysły, aż po kroczku wniknie w nas w najbardziej wyrafinowanymi perfidnościami. Każdą z myśli musimy brać pod lupę", aby po wprowadzeniu jej w czyn nie doprowadzić do konfliktu, szkody, lub dramatu !!! Od dzieciństwa jesteśmy pozostawieni sami sobie; nie lubimy uwag i pouczeń, a dochodzenie do prawidłowego postępowania, kosztuje nas i społeczeństwo wiele cierpienia i niepotrzebnych dramatów.
ecik
4 lata temu
znalezione - nie kradzione ! mogl se zabrać do domu ...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić