Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Znany na Twitchu streamer "Reckful", popełnił samobójstwo. Miał 31 lat

55

Znany streamer i profesjonalny gracz World of Warcraft, Byron "Reckful" Bernstein, popełnił samobójstwo. Od kilku miesięcy zmagał się z depresją i internetowym hejtem.

Znany na Twitchu streamer "Reckful", popełnił samobójstwo. Miał 31 lat
Znany streamer i profesjonalny gracz World of Warcraft, Byron "Reckful" Bernstein, popełnił samobójstwo. (Twitter)

31-letni Byron "Reckful" Bernstein nie żyje. Według oficjalnych informacji popularny streamer popełnił samobójstwo.

O śmierci gracza poinformowała jego dziewczyna oraz platforma streamingowa Twitch. W mediach społecznościowych opublikowali posty upamiętniające Byrona.

Jesteśmy zdruzgotani, słysząc o śmierci Byrona. Kierujemy nasze kondolencje do jego rodziny, przyjaciół i społeczności [graczy]. Był pionierem streamingu i pomógł rozwinąć całą branżę. Społeczności, w których grał, zostały na zawsze zmienione przez jego nieustanne dążenie do doskonałości – napisał w oświaczeniu Twitch
Zobacz także: Elgato Stream Deck - centrum dowodzenia dla streamera

"Reckful" był niegdyś jednym z najlepszych esportowców. Brał udział w rozgrywkach World of Warcraft i Asheron’s Call. W World of Warcraft przez sześć kolejnych lat zdobywał pierwsze miejsce, co przyniosło mu ogromną popularność i tysiące fanów.

Byron "Reckful" Bernstein zmagał się o dłuższego czasu z depresją. Na jego zdrowie psychiczne miał mieć wpływ internetowy hejt i środowisko graczy, w którym się obracał. Na Twitterze można znaleźć nagrania, na których widzowie dręczyli Reckfula.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić