o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

Zniesmaczenie w Poznaniu. Gorszące sceny w centrum miasta

27
Podziel się

Choć upały nie dają się już tak mocno we znaki, w Poznaniu nie brakuje amatorów kąpieli w miejskich fontannach. Ostatnio coraz częściej dochodzi do takich sytuacji. W sieci pojawiły się zdjęcia dwóch nagich mężczyzn, którzy w biały dzień zażywali tej niecodziennej rozrywki.

Zniesmaczenie w Poznaniu. Gorszące sceny w centrum miasta
Sanepid stanowczo odradza kąpiele w miejskich fontannach (Pixabay)
bEpEiVJx

O przypadkach kąpieli w miejskich fontannach donosi portal epoznan.pl. Od wtorku w stolicy Wielkopolski miały miejsce aż dwa takie incydenty. Internauci są oburzeni.

Nieobyczajne zachowanie z Poznaniu. Jeden kąpał się nago, drugi wybierał z wody pieniądze

Pierwszy wybryk miał miejsce w parku Mickiewicza we wtorek 20 lipca około godz. 15. Kompletnie nagi mężczyzna wskoczył do fontanny i zażywał kąpieli bez żadnego skrępowania. Pozdrawiał przy tym gapiów.

bEpEiVJz
Dziwny jest ten świat, a raczej ludzie, co żyją w nim – skomentował jeden z czytelników portalu epoznan.pl.

Do drugiego zdarzenia doszło w fontannie na Starym Rynku w środę 21 lipca w samo południe. Mężczyzna zaczął pluskać się w wodzie na oczach przechodniów. Miał jednak nieco więcej przyzwoitości, bowiem wskoczył do wody w spodenkach.

Gościu się kąpie we fontannie i wybiera drobne pieniądze. Szczyt chamstwa – napisał do ePoznan.pl kolejny czytelnik.
bEpEiVJF

Kąpali się w miejskich fontannach. Sanepid wydał ostrzeżenie

Kąpiele w miejskich fontannach mogą mieć jednak przykre konsekwencje zdrowotne. Sanepid ostrzega, że woda w fontannach płynie w obiegu zamkniętym i nie jest poddawana kontroli sanitarnohigienicznej. Kontakt z nią może spowodować podrażnienia i zmiany skórne, nie wspominając o problemach w przypadku jej połknięcia.

bEpEiVJG

Obejrzyj także: Kąpiel w miejskiej fontannie zabroniona

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpEiVKa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
Jabaj
wczoraj
W ostatnim czasie w Polsce bardzo szerzy się prostactwo i chęć zaistnienia za wszelką cenę.
Esmeralda
2 dni temu
Typowe skape poznaniki centusie i za darmo kąpiel
Luki
2 dni temu
A gdzie body positive, się pytam
bEpEiVKb
smacznego
2 dni temu
wczoraj tam rów odmaczałem
praktyk
2 dni temu
Przeciez to zaplanowana akcja LGBT i wscieklych macić.Wczoraj w Niemczech,dziś w Polsce,jutro Włochy.Chcą nam swoją goliznę siłą przed oczy pchać i dzieci epatować.Stare LGBT wymiera- a skąd tu nowych brać?Przecieź nie rozmnożą się?
@Wojtek LGBT
2 dni temu
najpierw porośnij pierzem albo futrem a potem jako natura bedziesz mógł włazic do fontanny.I mnie twojego "ptaka" wxsrodku miasta nie pokazuj.Bo mam wlasnego ...no i nie masz się znowu czym chwalić.
mieszkaniec
2 dni temu
Wojtek -Nie,to nie jest "czysta natura".To jest środek miasta,a jak chcesz ptaka w fontannie udawać,to najpierw pieprzem porosnij.
taka prawda
2 dni temu
No coź,nowy objaw NOPu.Obydwaj byli zaszczypani...
Gisic,jak ci
2 dni temu
zrobię publicznie kupkę przed twoim domem...to tez powiesz,ze ok,bo wszyscy jesteśmy podobnie zbudowani?To przeciez tez "normalna fizjologia" wiec dlaczego nie? Patologia jak ty i on nie wie widać,gdzie się zatrzymać.
akcja LGBT?
2 dni temu
No cóź,chyba nikt juž nie powie,że to "przypadek"?To zorganizowana,deprawująca akcja rozpychania się nagosci w miejscach publicznych- zaćpana naga para nad morzem,ktora nawet nie bylaby się w stanie doczołgać samodzielnie na plaźę...golasy w dużych miastach w fontannach...bedzie zaraz tego więcej.LGBT w natarciu? Ciekawe,bo w Niemczech dokladnie podobna akcja.Zaczęlo sie od aktywistki,ktora uznała ze na plywalni rowniez dla dzieci moze pokazywać goly tors.Zresztà nue najciekawszy.Tam nie ma zakazu,ale poszczegolne obiekty mają prawo do wlasnych przepisow.I policja jà usuneła I zaraz tskie bez stanikow ( i niczego,na czym miałby się utrzymaç)pognaly na demonstrację.
Wojtek LGBT
2 dni temu
Ptaki na wolności w parku, korzystające z wody... Czysta natura.
Mirka
2 dni temu
A czyją własnością są pieniądze wrzucane do fontanny? Czy to nie jest zaśmiecanie i narażanie na uszkodzenie systemu wodnego fontanny? PRZESTAŃCIE DOSZUKIWAĆ SIĘ WSZĘDZIE GŁUPIEJ SENSACJI - CHCIAŁ SIĘ OCHŁODZIĆ I DOBRZE A ŻE POZBIERAŁ DROBNIAKI, TO WYRĘCZYŁ WODOCIĄGI CZY KOGO TAM WIEDZIEĆ Z URZĘDU, KTO SIĘ UPOMINA TERAZ O TĘ KASĘ Z FONTANNY!
Zaściankowiec...
2 dni temu
O co chodzi? Prez Poznania JJ propaguje rozluźnienie obyczajowe. Na tramwajach powiewały tęczowe chorągiewki. To chyba nagość na ulicy też zaakceptuje.
bEpEiVJT
Tomek
2 dni temu
Poznań miasto doznań!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić