Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
GGG
|

Zobacz, co Tusk mówi wnuczce o TVP Info. Dziewczynka ma 2 lata

24
Podziel się

Donald Tusk po raz kolejny pokazał swój dystans do prowadzonej przez TVP Info nagonki medialnej na jego osobę. Przewodniczący PO zażartował z tej sytuacji podczas konferencji w Gdańsku.

Zobacz, co Tusk mówi wnuczce o TVP Info. Dziewczynka ma 2 lata
Donald Tusk rozbawił publikę (Twitter)

Donald Tusk ma za sobą pracowity weekend. Szef PO wraz z Radosławem Sikorskim wzięli udział w "Konferencji o przyszłości Europy", zorganizowanej w gdańskim Europejskim Centrum Solidarności. Politycy rozmawiali na temat sytuacji w Europie i istocie Unii Europejskiej. Podkreślano również, jak ważna jest jedność wśród państw członkowskich tej wspólnoty.

Unia podzielona, gdzie wszyscy albo przynajmniej niektórzy wyrzekną się liberalnych, demokratycznych wartości, prędzej czy później będzie miejscem katastrofy - mówił Donald Tusk.

Donald Tusk podczas swojego występu znalazł również czas na anegdotkę z życia rodzinnego. Przewodniczący PO postanowił po raz kolejny wbić szpilkę TVP, która dokładnie śledzi życie polityka. Opowiedział, że jego wnuczka często pyta, gdzie jest dziadek. Wtedy bliscy mają włączać TVP Info, gdzie często wyświetlane są obrazki z politykiem, co ma uspokajać dziewczynkę.

Moja wnuczka bardzo często pyta, gdzie jest dziadzia. Moje dzieci wiedzą, że wystarczy TVP Info włączyć o dowolnej porze, tam jest dziadzia - opowiedział Donald Tusk.

Anegdota Tuska wyraźnie rozbawiła zasiadającą na spotkaniu publiczność. Na sali rozległ się wyraźny śmiech. Poczucie humoru przewodniczącego PO docenili również internauci. Wielu komentujących doceniło fakt, że polityk dopiekł TVP Info w bardzo kulturalny sposób.

Doskonałe. To się nazywa humor i dystans - napisał komentujący.
I można dopiec w sposób kulturalny, bez obrażania kogokolwiek i w taki sposób, że oponent nie ma za bardzo jak odpowiedzieć - zauważył internauta.
Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(24)
Tomi
2 miesiące temu
Nowy program Tuska dla Polski. Macie nie nawidzic Pisu!
pediatra
2 miesiące temu
To jest prawda, poziom PO jest identyczny z poziomem dwulatka. Tylko dwulatek ma szansę na dalszy rozwój , a PO nie ma już żadnej szansy.
Polak
2 miesiące temu
Ja tego dziadzia zawsze widzę z Makrelą, albo jak się cieszą z Putinem w Smoleńsku.
Bruce Lee
2 miesiące temu
tusk zapisał się w historii Polski jako największy szkodnik i złodziej taka będzie Historia, a jego biedne wnuki będą wytykane palcami na ulicach takiego mają dziadka
cha cha
2 miesiące temu
Nie ma programu dla Polski to musi o czymś mówić
Wybrzeże
2 miesiące temu
Spotkanie dwóch szkodników Polski.Donek i Zdradek.
Zocha
2 miesiące temu
Niemicki Konrad Wallenrod
Gytia
2 miesiące temu
To akurat zrobił dobrze. No gdzie to dziecko pozna prawdę jak nie w Telewizji Polskiej ?
Adam N 1973
2 miesiące temu
@ Pomorze. Dlaczego używasz tego nicku? Uważasz że masz prawo mówić w moim imieniu? Ja głosuję na PiS. Nie próbuj utożsamiać Pomorza z Trójmiastem w którym lemingi są obecnie większością po tym, gdy za granicę wyjechały dziesiątki tysięcy gdańszczan, a na ich miejsce przybyło o wiele więcej "słoików" z Warmii i Kujaw, które myślą że będą należeć do elyty, jeśli głosują na Totalnych. Pewnie sam pochodzisz z Warmii. Kaszubą na pewno nie jesteś, bo oni w większości głosują na PiS. Na Kociewiu PiS też źle nie stoi. Pomorze to nie tylko Trójmiasto. Nie próbuj zakłamanej propagandy że to PiS dzieli Polaków. Dzielą Totalni i wy, lemingi, czy jak wolicie Europejczycy. To wy mówicie że trzeba podzielić Polskę na wschodnią i zachodnią. Nic z tego, to zakłamany POdział. Właściwy to duże miasta i prawincja. Gdyby wydzielić te 24 duże miasta rządzone przez Totalnych i koalicjantów, i przyznać im autonomię, to byłyby jak Berlin Zachodni na terenie NRD. Aha, tylko Gdańsk bym z tego wyłączył, bo nie pozwolę na żadne Freie Stadt Danzig
ciekawy
2 miesiące temu
Donald na jaki guzik przyciskałeś jak zabierałeś OFE lub inne przywileje dla polaków
guzik
2 miesiące temu
Wnuczka pytała sie o tego drugiego dziadka który był w wermachcie donek nawet dziecka nie rozumie
Normalna
2 miesiące temu
Wnuczka oglada polskojęzyczne telewizje
????
2 miesiące temu
Dlaczego mój komentarz został usunięty? Mam prawo do wypowiedzi, nikogo nie hejtowałem, nie obrażałem. Chyba trzeba będzie oskarżyć portal o dyskryminację.
Eeed
2 miesiące temu
Najbardziej dzieli polskie społeczeństwo opozycja z Tuskiem na czele. Co było po wyborach prezydenckich, jaka była nagonka na rolników? Aby nie kupować u nich płodów rolnych,bo głosowali na Dudę. A czy Tusk nie przemawiał po niemiecku,aby KE nałożyła kary na Polskę że nie ma praworządności. Takie działanie Tuska to nie tylko szkoda dla Rządu ale też dla nas obywateli. Przecież jak Polska nie dostanie pieniądzy z funduszu odbudowy to każdemu z Polaków będzie się żyło gorzej niż inny obywatelom UE. Ale Tuskowi zależy tylko aby ponownie dorwać się do rządu. Był Premierem to co pokazał? Dlaczego dalej nie rządził tylko wybrał posadę w Brukseli. Bo mówił wtedy pieniędzy nie ma i nie będzie. Teraz jest więcej pieniędzy to powraca.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić