aktualizacja 

Zobaczcie, jak mieszka Przemysław Czarnek. Gotowi?

477

O ministrze edukacji i nauki, Przemysławie Czarnku, już nie raz było głośno w przestrzeni medialnej. Polityk posiada dom na przedmieściach Lublina (woj. lubelskie). Spodziewaliście się takiego widoku?

Zobaczcie, jak mieszka Przemysław Czarnek. Gotowi?
Przemysław Czarnek. (AKPA, AKPA)

Przemysław Czarnek pełni funkcję ministra edukacji i nauki. 46-latek jest też pracownikiem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, podobnie zresztą, jak i jego żona Katarzyna. Przed laty poseł zajmował stanowisko wojewody lubelskiego.

Tak mieszka Przemysław Czarnek. Willa jest warta fortunę

Wiadomo, że minister Czarnek mieszka wraz ze swoją żoną i dziećmi na przedmieściach Lublina. Zgodnie z oświadczeniem majątkowym, złożonym przez polityka w kwietniu 2023 roku, to okazała willa.

Dom liczy bowiem aż 220 mkw. Wartość całej tej nieruchomości wynosi - według oświadczenia - milion złotych. Oprócz tego 46-latek może pochwalić się sporą działką o wielkości 1500 mkw (wartość 200 tysięcy złotych). Jak zadeklarował Czarnek, to współwłasność małżeńska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lex Czarnek uchwalone przez Sejm. Posłanka KO: Polska szkoła wraca do czasów PRL

Co ciekawe, przysłowiowe oczko w głowie ministra edukacji i nauki to ogród. Czarnek świetnie odnajduje się w pracach ogrodniczych, o czym sam wspominał.

Uwielbiam, nawet jak jestem zmęczony, kosić trawę, poprawiać wszystko, przycinać róże, planować nowe nasadzenia - opowiadał na swoim kanale (o nazwie "Polska to nie wstyd") na YouTube.

A jak wyglądają wnętrza wielkogabarytowego domu posła? (Czarnek pokazywał je przy okazji nagrywania różnych filmów na własny kanał na YouTube). Cóż - na wielu Polakach - mogą one robić wrażenie. Dokładnie się im przyjrzeliśmy.

W centralnej części ogromnego salonu znajduje się kominek. Nad nim na półce da się zauważyć ciężki, złoty zegar. Na ścianach wiszą obrazy i zdjęcia w złotych ramkach, a na szafce stoją figurki aniołów. Uwagę zwracają też skórzane meble. W oczy od razu rzuca się duży, bujany fotel.

Jak widać, minister Czarnek i jego rodzina - wbrew obecnej modzie na minimalizm - są zdecydowanie miłośnikami maksymalizmu. A wy, jak oceniacie wnętrza domu polityka PiS? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić