Zobaczyła to w sali na porodówce. Była zażenowana

5

Na jednej z porodówek w Wielkiej Brytanii doszło do sytuacji, która mogłaby być elementem scenariusza filmu. Maddy Cifelli musiała dzielić salę w szpitalu ze swoim byłym chłopakiem i jego żoną.

Zobaczyła to w sali na porodówce. Była zażenowana
Rodząca przeżyła na porodówce prawdziwy szok (TikTok)

Przypadki losowe i niebywałe zbiegi okoliczności mogą zdarzyć się każdemu. Doskonale przekonała się o tym Maddy Cifelli, która opowiedziała w wideo na TikToku o sytuacji, która przydarzyła się jej w jednej ze szpitalnych sal. Dość nieoczekiwanie Brytyjka spotkała się tam z osobą, którą wolałaby uniknąć.

Będąca w 25. tygodniu ciąży Maddy trafiła do szpitala z powodu zagrożonej ciąży. Pomimo sporej ilości pozostałego czasu do porodu jej lekarz prowadzący zalecił jej udanie się do placówki. W przepełniony szpitalu Brytyjka trafiła na jedną z sal, którą początkowo miała tylko dla siebie. Po pewnym czasie na łóżku obok wylądowała kobieta w towarzystwie mężczyzny, który okazał się byłym chłopakiem Maddy z czasów liceum, a sama pacjentka jego żoną.

Maddy zamieściła na TikToku nagranie wideo, na którym pokazała swoją reakcję. Brytyjka nie ukrywała, że niecodzienne spotkanie postawiło byłą parę w bardzo niekomfortowej sytuacji, o czym świadczył m.in. jej wyraz twarzy. Będące na jednej sali pary ku wzajemnej uciesze zostały rozdzielone zasłonami. Autorka filmiku stwierdziła również, że jest to urok mieszkania w małej miejscowości.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Inicjatywa Dudy. Generał gorzko komentuje
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić