aktualizacja 

"Zrób coś z tym!" Pawłowicz wybuchła na oczach wszystkich

2436

Krystyna Pawłowicz za pośrednictwem Twittera bardzo aktywnie relacjonuje kryzys na granicy z Białorusią. Jej ostatni wpis wywołał burzę. Chodzi między innymi o "zdrajców narodu polskiego".

"Zrób coś z tym!" Pawłowicz wybuchła na oczach wszystkich
Krystyna Pawłowicz (PAP, Leszek Szymański)

Wielokrotnie swymi wpisami, czy wypowiedziami wywoływała burzę. Polska podzieliła się na dwa obozy. Albo się ją kocha, albo nienawidzi, nie ma półśrodków. Pawłowicz w ostatnich tygodniach mocno żyje problemami na granicy polsko-białoruskiej. Codziennie znajdziemy na jej koncie mnóstwo wpisów na temat obecnej sytuacji granicznej.

Pawłowicz nie może się pogodzić ze zdaniem prezentowanym przez niektórych przeciwników obecnej władzy. Teraz dostało się m.in Janinie Ochojskiej, która skrytykowała użycie armatek wodnych na migrantów. Napisała, że ich ewentualna śmierć obciąży Straż Graniczną oraz Mariusz Kamińskiego.

Wpis Ochojskiej skrytykował między innymi komendant główny policji Jarosław Szymczyk. Obojętnie obok tej sprawy nie przeszła także Krystyna Pawłowicz, która w swoim stylu zaczepiła europosłankę Europejskiej Partii Ludowej.

KOGO na WOJNIE PRZECIW RP mamy bronić? AGRESORA atakującego ŻYCIE polskiego Żołnierza broniącego RP, czy tego ŻOŁNIERZA, odpierającego bezpośredni atak na jego ŻYCIE WODĄ? CO ważniejsze: PRZEZIĘBIENIE agresora, czy ŻYCIE żołnierza? - napisała na Twitterze (pisownia oryginalna).

Pawłowicz kipi z emocji

Godzinę później Pawłowicz dodała kolejny wpis na temat Straży Granicznej. Był jeszcze mocniejszy niż ten skierowany w stronę Ochojskiej.

Napisała, że karmienie, pocieszanie, koncertowanie, podbudowanie morale agresorów, dosyłanie im wiktu i opierunku, to oczywista zdrada państwa polskiego przez oczywistych "zdrajców". "Zdrajcy, precz z Polski!" napisała na koniec wpisu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Łukaszenka zarzuca Polsce kłamstwo. UE: za agresję hybrydową odpowiada reżim Łukaszenki
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić