aktualizacja 

Żubr stał przy przejściu dla pieszych. Skontrolował go patrol policji

35

Ten filmik podbija sieć! Żubr przechadzający się po centrum Hajnówki w wigilię, cofa się pokornie na widok podjeżdżającego radiowozu. "Takie rzeczy tylko na Podlasiu" komentują internauci i zastanawiają się, czy potężne zwierzę po północy przemówi ludzkim głosem.

Żubr stał przy przejściu dla pieszych. Skontrolował go patrol policji
Żubr w wigilię przechadzał się po centrum Hajnówki (Facebook, Markowy Browar)

Na opublikowanym w mediach społecznościowych filmiku widać jak potężne zwierzę nic nie robiąc sobie z mijających go samochodów dostojnie kroczy w stronę zabudowań. Żubr spokojnie przystaje na przejściu dla pieszych i grzecznie pozuje ciekawskim przechodniom filmującym zdarzenie.

Filmik ze zdarzenia robi furorę w sieci, a komentujący prześcigają się w żartach na jego temat.

Może konkurencja z Żubra wysłała szpiega po recepturę? - żartuje jeden z internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Oko w oko z żubrami. Świąteczne spotkanie ze stadami na Podlasiu i w Bieszczadach

A sam autor dodaje, że być może zwierzę właśnie wybiera się na piwo do położonego nieopodal browaru. Sytuację zmienia jednak nieoczekiwany przyjazd policji. Na filmie widać jak radiowóz podjeżdża i zatrzymuje się na chodniku dokładnie na wprost zwierzęcia.

Żubr na pierwszy rzut oka zdaje się niewiele robić sobie z wizyty patrolu, w końcu jednak pokornie wycofuje się na widok funkcjonariuszy i jakby nigdy nic cofa się od ulicy Warszawskiej, na której rozgrywa się całe zdarzenie.

Żubr stał na przejściu dla pieszych. Obeszło się bez legitymowania

Obeszło się bez legitymowania - pisze ktoś w komentarzach pod postem, a ktoś inny zauważa, że Król Puszczy zachował się niezwykle kulturalnie, bo wbrew wielu innym użytkownikom ruchu po pierwsze chciała przejść na pasach, a poza tym pokornie przyjął studzącą nieco jego zamiary wizytę policji.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wysyp komentarzy pod filmem nie pozostawia jednak żadnych wątpliwości, że skojarzenia z Królem Puszczy są w większości podobne:

"Ciągnie żubra do żubra. I jak grzecznie czekał na zielone światło" - pisze ktoś w sieci, a inna osoba dodaje: "Jednak nawet żubry czują respekt do Policji".

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić