Zwłoki blokowały drzwi do klatki. Makabryczne odkrycie w Gdańsku

16

Przed wejściem do jednego z gdańskich bloków dokonano w piątek makabrycznego odkrycia. Osoba wychodząca rano do pracy nie mogła otworzyć drzwi do klatki schodowej. Okazało się, że blokowały je zwłoki 84-letniej kobiety. Ciało seniorki było pokryte ranami kłutymi.

Zwłoki blokowały drzwi do klatki. Makabryczne odkrycie w Gdańsku
Ciało 84-latki znaleziono przed klatką schodową. Zdjęcie ilustracyjne (PAP)

O szczegółach wstrząsającej sprawy poinformował portal trojmiasto.pl. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że przed drzwiami klatki schodowej bloku przy ul. Długie Ogrody w Gdańsku znaleziono zwłoki starszej kobiety. Około godziny 4:00 nad ranem na ciało natknął się lokator wychodzący akurat do pracy.

Brutalne zabójstwo w Gdańsku. Rany kłute na ciele seniorki

Na miejsce przybyła policja, technik kryminalistyki, biegły z zakresu medycyny sądowej oraz prokurator. Funkcjonariusze ustalili, że ofiarą jest 84-letnia mieszkanka Gdańska. Na jej ciele widoczne były liczne rany kłute.

Jak poinformowała Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, sprawa prowadzona jest w kierunku zabójstwa. Jak na razie nie wiadomo, jaki mógł być motyw zbrodni. Służby biorą pod uwagę różne wersje wydarzeń, w tym m.in. rabunek.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z okolicznych kamer monitoringu oraz odzież denatki, w nadziei na pozyskanie informacji na temat sprawcy zbrodni. Ciało kobiety zostało już zabrane do zakładu medycyny sądowej na sekcję zwłok.

Zobacz także: Pieniądze to temat tabu. Adam Bodnar mówi, jak się zabezpieczyć
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić