o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Życzenia urodzinowe 2020. Zobacz najpiękniejsze, ale i śmieszne życzenia

0
Podziel się

Życzenia urodzinowe niektórym mogą sprawiać pewien kłopot. Jak w kilku słowach napisać, co czujemy? Jakie życzenia urodzinowe wysłać SMS-em? Co napisać na kartce urodzinowej? Mamy kilka propozycji.

Życzenia urodzinowe 2020. Zobacz najpiękniejsze, ale i śmieszne życzenia
Życzenia urodzinowe 2020 (Pixabay)
bDSxtwad

Śmieszne życzenia urodzinowe 2020

Osobie, która dziś obchodzi urodziny, możemy złożyć życzenia np. za pomocą zabawnego wierszyka. W ten sposób nie tylko przekażemy życzenia urodzinowe, ale też rozśmieszymy ich adresata do łez.

bDSxtwaf
Ile w ulu pszczół robotnic, ile pociąg mija zwrotnic, ile kwiatów liczy łąka, ile kropek ma biedronka, tyle szczęścia i słodyczy w Dniu Urodzin Tobie życzy ...
Życzę Ci: kasy kulczyka, fury rydzyka, mocy Pudziana, chaty Beckhama, humoru do rana, cholesterolu w normie, urodzin w jak najlepszej formie.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe 2020

Wysyłając życzenia urodzinowe SMS-em, możemy wybrać też te bardziej poważne i wzruszające.

bDSxtwal
Wiary w siebie samego i w marzenia. Odwagi, byś pewnie kroczył przez życie. Nadziei na lepsze jutro. Cierpliwości, abyś wytrwale dążył do wyznaczonych celów. Miłości, która dodaje skrzydeł. Zdrowia, bo dziś jest na wagę złota. Przyjaciela, aby podzielił twoja radość, a współczuł w trudnych chwilach. Życzę Ci również szczęścia, niech towarzyszy Ci każdego dnia!

Najlepsze życzenia urodzinowe 2020

Życzę Ci, aby wszystko się spełniło o czym pragniesz, o czym marzysz. Aby słońce Ci świeciło w oczach, sercu i na twarzy. Abyś miał jak najwięcej tego, co dobre i piękne. Byś kochał najgoręcej, a łzy były Twoim szczęściem.
bDSxtwam
Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata… Dla Ciebie ciepło słonecznego lata. Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie. Dla Ciebie kwiatki kolorowe I marzenia deserowe… Dla Ciebie wszystko, co zapragnie dusza. Bo jesteś Aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSxtwaG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić