Żywy jeleń w bagażniku 19-latka. Policjanci kazali go wypuścić

6

Policjanci z Pensylwanii zatrzymali do kontroli samochód, którego kierowca dziwnie się zachowywał. Jakież było zdziwienie funkcjonariuszy, kiedy w bagażniku auta odkryli żywego jelenia. Zwierzę najprawdopodobniej wybiegło wcześniej kierowcy przed maskę powodując wypadek.

Żywy jeleń w bagażniku 19-latka. Policjanci kazali go wypuścić
W bagażniku zatrzymanego hatchbacka znaleziono żywego jelenia (YouTube, Newberry Township Police)

Niecodzienna sytuacja miała miejscowości w Newberrytown. Mundurowi zatrzymali 19-letniego kierowcę, którego podejrzewali o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Podczas rutynowej kontroli auta, w bagażniku odkryto żywego jelenia.

Niecodzienne zdarzenie na drodze. Zapakowali oszołomione zwierzę do bagażnika

Z relacji zatrzymanego wynika, że jeleń wyskoczył na drogę przed nadjeżdżający samochód. Policja podaje, że zwierzę miało liczne obrażenia od uderzenia. Pasażerowie samochodu przyznali, że zdawali sobie sprawę z tego, że jeleń wciąż żyje, ale mimo to zapakowali go do auta.

Jeleń uwolniony z samochodu. Funkcjonariusze kazali go wypuścić

Media społecznościowe obiegło nagranie z interwencji. Funkcjonariusze kazali kierowcy wypuścić jelenia do lasu. Jak widać na filmie, zwierzę wyrywało się próbującemu spełnić prośbę policjantów mężczyźnie. W końcu udało się je jednak wypuścić na poboczu drogi.

Nie jest jasne, czy kierowca usłyszał jakiekolwiek zarzuty. Policjanci nie podają, czy 19-latek istotnie był pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić