aktualizacja 

14-latka urodziła dziecko. Ale to był zaledwie początek

165

TikTokerka Veronica Meritt swoje pierwsze dziecko urodziła mając zaledwie 14 lat. Babcią została w wieku 37. W tym samym czasie urodziła także 12 dziecko. "Będą wychowywać się jak bliźnięta" - powiedziała o swojej wnuczce i najmłodszym synu.

14-latka urodziła dziecko. Ale to był zaledwie początek
Kobieta ma 12 dzieci. (TikTok)

Veronica Merittmi, czyli ThisMadMama, prowadzi konto na TikToku, które obserwuje ponad 200 tys. osób. Na profilu można znaleźć filmiki z życia codziennego 37-latki oraz jej 12 dzieci.

Została mamą i babcią w tym samym czasie

Veronica swoje pierwsze dziecko urodziła w wieku zaledwie 14 lat. Niedawno na świat przyszło jej 12 dziecko, a niemal w tym samym czasie, także jej pierwsza wnuczka. To oznacza to, że dziewczynka ma wujka w tym samym wieku. Pozostałe rodzeństwo jej matki jest w wieku od 2 do 17 lat.

Będą dorastać jak kuzyni, rodzeństwo, a nawet bliźnięta- powiedziała dla redakcji Insider.

W wieku 14 lat urodziła pierwsze dziecko - Victorię. Później na świat przyszli kolejno Andrew, Adam, Mara, Dash, Darla, Marvelous, Martalaya, Amelia, Delilah, Donovan i ostatni Maddilyn. Pierwsza dwójka dzieci pochodzi ze związku Veroniki z jej pierwszym partnerem. Natomiast kolejne pociechy przyszły na świat po ślubie z jej aktualnym mężem Martym.

Veronica jest ciągle krytykowana za posiadanie tak licznej rodziny. Wiele osób uważa, że 12 dzieci to zdecydowanie za dużo, tym bardziej że 37-latka nie raz popadała problemy finansowe. Aby wszystkich utrzymać, musi korzystać z pomocy państwa. Otrzymuje m.in. bony żywnościowe.

Kobieta nie przejmuje się krytyką. Uważa, że jej dzieci to także jej największe szczęście w życiu. Bardzo często podkreśla jak bardzo jest dumna ze swojej rodziny. Stara się także aktywnie wspierać swoją córkę, która niedawno sama została mamą.

Niektórzy uważają, że przesadzam, że 12 to za dużo i powinnam zatrzymać się na dwóch - powiedziała w jednym z filmików.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Czy Maria Dębska zagrałaby u Blanki Lipińskiej?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić