aktualizacja 

2,5 mln odsłon. Tak postąpiła z choinką. Nagranie wywołało burzę

3

Nie brakuje osób, które z wielkim zaangażowaniem przystępują do ubierania choinki. Przed zabraniem się za strojenie drzewka trzeba je trochę odświeżyć? Na nietypowy pomysł wpadła pewna tiktokerka. Jej patent wręcz oburzył część internautów.

2,5 mln odsłon. Tak postąpiła z choinką. Nagranie wywołało burzę
Mycie choinki (TikTok)

Coraz większymi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia 2023. Wiele osób planuje zakup prezentów, ale i strojenie choinki. Jeśli posiadaczami kilkuletniego sztucznego drzewka, może się zdarzyć, że przed założeniem łańcuchów czy bombek trzeba je odświeżyć.

Na nietypowy pomysł wpadła tiktokerka funkcjonująca pod nazwą @rhema.br. Kobieta pokazała, w jaki sposób czyści świąteczne drzewko.

Zaczęła od rozbierania choinki na części. Wrzuciła je do wanny, następnie sięgnęła po detergent, którym spryskała gałązki. Skorzystała też z płynu do naczyń. Później dokładnie opłukała wodą swoją choinkę i odstawiła w przewiewne miejsce do wysuszenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: List do św. Mikołaja w słodkim wydaniu. Maluchy będą zachwycone
Niepopularna opinia - musisz umyć świąteczne drzewko - taki tytuł pojawił się przy tym nagraniu.

Umyła choinkę. Olbrzymie poruszenie

Mycie świątecznego drzewka wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. Obejrzano je 2,5 miliona razy, a pod nagraniem pojawiło się aż 5 tysięcy komentarzy.

Ta praktyka wywołała skrajne emocje. Jedni twierdzą, że mycie choinki to dobry pomysł, a inni uważają, że to bezsensowne. Nie brak także opinii, że jeśli gałązki sztucznego drzewka są zakurzone lub ubrudzone, to wyczyszczenie go jest dobrym pomysłem, jednak w tym przypadku tak nie było i tiktokerka zmarnowała czas i wodę.

Oto definicja prawdziwej czystości
To już totalna przesada
Czysta woda powiedziała mi, że nie muszę tego robić
Niektórzy ludzie mają za dużo czasu
To jakieś szaleństwo - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić