20 kwietnia skończyła 50 lat. Tak dziś wygląda Carmen Electra

31

Carmen Electra zdobyła międzynarodowy rozgłos, kiedy przyjęła rolę Lani McKenzie w serialu "Słoneczny patrol". Kobiety marzyły, by się do niej upodobnić, a mężczyźni fantazjowali o wspólnej randce. Dziś wciąż nie da się przejść obok niej obojętnie.

20 kwietnia skończyła 50 lat. Tak dziś wygląda Carmen Electra
Carmen Electra to postać ikoniczna nie tylko dla osób, które dorastały, z wypiekami na twarzy oglądając "Słoneczny patrol" (Materiały prasowe)

Przedstawicielom pokolenia dorastającego na "Słonecznego patrolu" może się wydawać, że po występie w kultowej produkcji Carmen Electra przystopowała ze swoją karierą. Nic bardziej mylnego! Mimo że już nigdy nie udało jej się zdobyć tak wielkiego rozgłosu, jakim cieszyła się w okresie emisji serialu o ratownikach, nie próżnowała.

Carmen Electra teraz. Czym zajmuje się Lani McKenzie ze "Słonecznego patrolu"?

Po sukcesie w "Słonecznym patrolu" Carmen Electra nie zamierzała osiadać na laurach i starała się jak najlepiej wykorzystać świeżo zdobytą popularność. Zgodziła się zostać gospodynią programu "Singled Out" w MTV, a na przestrzeni lat łącznie pięciokrotnie rozebrała się na potrzeby magazynu "Playboy".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Carmen Electra, która dziś obchodzi 50. urodziny, regularnie występowała w kolejnych filmach i serialach. Nie zawsze wszystko szło po jej myśli, o czym najlepiej świadczy fakt, że aż w 2006 roku zdobyła Złotą Malinę – za role Holly w "Straszny film 4" i Anne w "Komedia romantyczna" – w kategorii "Najgorsza aktorka drugoplanowa".

Carmen Electra, której prawdziwe personalia to Tara Leigh Patrick, regularnie pojawiała się w serialach. Niestety dla aktorki, najczęściej nie były to pełnoprawne, a jedynie gościnne występy – zwykle pojawiała się jako... ona sama. Tak zdarzyło się w przypadku m.in. obecności w kultowych tytułach "Jane the Virgin", "Dr House" czy... "Simpsonowie".

A co z filmami? Tutaj również Carmen Electra może mieć spore pretensje do swojego agenta. Ostatni raz pojawiła się na srebrnym ekranie w 2012 roku i to w wątpliwej jakości horrorze "Dwugłowy rekin atakuje". W życiu prywatnym los również piętrzył przed aktorką trudności.

W 1998 roku Carmen Electra powiedziała "tak" Dennisowi Rodmanowi. Niestety, zaledwie pięć miesięcy po ceremonii koszykarz i aktorka podpisali papiery rozwodowe. W 2001 roku ponownie wyszła za mąż, a tym razem jej wybrankiem został Dave Navarro, były gitarzysta Red Hot Chili Peppers.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Carmen Electra i Dave Navarro postanowili opowiedzieć o swoim życiu całemu światu i przyjęli propozycję występu w opowiadającym o nich reality show. "''Til Death Do Us Part: Carmen and Dave" MTV miał premierę w 2004 roku, jednak najwyraźniej udział w nim nie wpłynął dobrze ma małżeństwo aktorki i muzyka, ponieważ już dwa lata później zaczęła się ich separacja, a w 2007 roku Electra po raz kolejny została rozwódką.

Electra próbowała także swoich sił w muzyce. Niestety, od czasu wydanego w latach 90. albumu zatytułowanego po prostu "Carmen Electra" publikowała wyłącznie single, z których ostatni, "Around the world", ujrzał światło dzienne w 2014 roku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zobacz też: "Słoneczny Patrol": "najpiękniejszy serial świata" powraca odmłodzony
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić