WAŻNE
TERAZ

"Historia wrzuca nas na głęboką wodę". Expose Sikorskiego w Sejmie

20 kwietnia skończyła 50 lat. Tak dziś wygląda Carmen Electra

Carmen Electra zdobyła międzynarodowy rozgłos, kiedy przyjęła rolę Lani McKenzie w serialu "Słoneczny patrol". Kobiety marzyły, by się do niej upodobnić, a mężczyźni fantazjowali o wspólnej randce. Dziś wciąż nie da się przejść obok niej obojętnie.

Carmen Electra to postać ikoniczna nie tylko dla osób, które dorastały, z wypiekami na twarzy oglądając "Słoneczny patrol" Carmen Electra to postać ikoniczna nie tylko dla osób, które dorastały, z wypiekami na twarzy oglądając "Słoneczny patrol"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Przedstawicielom pokolenia dorastającego na "Słonecznego patrolu" może się wydawać, że po występie w kultowej produkcji Carmen Electra przystopowała ze swoją karierą. Nic bardziej mylnego! Mimo że już nigdy nie udało jej się zdobyć tak wielkiego rozgłosu, jakim cieszyła się w okresie emisji serialu o ratownikach, nie próżnowała.

Carmen Electra teraz. Czym zajmuje się Lani McKenzie ze "Słonecznego patrolu"?

Po sukcesie w "Słonecznym patrolu" Carmen Electra nie zamierzała osiadać na laurach i starała się jak najlepiej wykorzystać świeżo zdobytą popularność. Zgodziła się zostać gospodynią programu "Singled Out" w MTV, a na przestrzeni lat łącznie pięciokrotnie rozebrała się na potrzeby magazynu "Playboy".

Carmen Electra, która dziś obchodzi 50. urodziny, regularnie występowała w kolejnych filmach i serialach. Nie zawsze wszystko szło po jej myśli, o czym najlepiej świadczy fakt, że aż w 2006 roku zdobyła Złotą Malinę – za role Holly w "Straszny film 4" i Anne w "Komedia romantyczna" – w kategorii "Najgorsza aktorka drugoplanowa".

Carmen Electra wzięła udział w konkursie iHeartRadio Music Awards 2022. Tu pozuje w The Shrine Auditorium w Los Angeles w stanie Kalifornia
Carmen Electra wzięła udział w konkursie iHeartRadio Music Awards 2022. Tu pozuje w The Shrine Auditorium w Los Angeles w stanie Kalifornia © Getty Images | 2022 iHeartMedia

Carmen Electra, której prawdziwe personalia to Tara Leigh Patrick, regularnie pojawiała się w serialach. Niestety dla aktorki, najczęściej nie były to pełnoprawne, a jedynie gościnne występy – zwykle pojawiała się jako... ona sama. Tak zdarzyło się w przypadku m.in. obecności w kultowych tytułach "Jane the Virgin", "Dr House" czy... "Simpsonowie".

A co z filmami? Tutaj również Carmen Electra może mieć spore pretensje do swojego agenta. Ostatni raz pojawiła się na srebrnym ekranie w 2012 roku i to w wątpliwej jakości horrorze "Dwugłowy rekin atakuje". W życiu prywatnym los również piętrzył przed aktorką trudności.

W 1998 roku Carmen Electra powiedziała "tak" Dennisowi Rodmanowi. Niestety, zaledwie pięć miesięcy po ceremonii koszykarz i aktorka podpisali papiery rozwodowe. W 2001 roku ponownie wyszła za mąż, a tym razem jej wybrankiem został Dave Navarro, były gitarzysta Red Hot Chili Peppers.

Carmen Electra i Dave Navarro postanowili opowiedzieć o swoim życiu całemu światu i przyjęli propozycję występu w opowiadającym o nich reality show. "''Til Death Do Us Part: Carmen and Dave" MTV miał premierę w 2004 roku, jednak najwyraźniej udział w nim nie wpłynął dobrze ma małżeństwo aktorki i muzyka, ponieważ już dwa lata później zaczęła się ich separacja, a w 2007 roku Electra po raz kolejny została rozwódką.

Electra próbowała także swoich sił w muzyce. Niestety, od czasu wydanego w latach 90. albumu zatytułowanego po prostu "Carmen Electra" publikowała wyłącznie single, z których ostatni, "Around the world", ujrzał światło dzienne w 2014 roku.

Zobacz też: "Słoneczny Patrol": "najpiękniejszy serial świata" powraca odmłodzony

Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie
Tak zapłacił za pizzę. "Pierwszy raz takie coś widzę"
Tak zapłacił za pizzę. "Pierwszy raz takie coś widzę"
CBŚP rozbiło "mafię śmieciową". 10 osób zatrzymanych
CBŚP rozbiło "mafię śmieciową". 10 osób zatrzymanych
Sylwestrowy dramat. Serce Jagody stanęło. "Przeszła bardzo wiele"
Sylwestrowy dramat. Serce Jagody stanęło. "Przeszła bardzo wiele"
To oni zginęli w lawinie. Tak ich żegnają, internet reaguje
To oni zginęli w lawinie. Tak ich żegnają, internet reaguje
Represje wobec Tatarów krymskich. Już nie pokazowe, ale systemowe
Represje wobec Tatarów krymskich. Już nie pokazowe, ale systemowe
"Zbyt wcześnie, zbyt nagle". Białostocki IPN żegna Katarzynę Dojs
"Zbyt wcześnie, zbyt nagle". Białostocki IPN żegna Katarzynę Dojs
Tego zakazują linie lotnicze. Będziesz zaskoczony
Tego zakazują linie lotnicze. Będziesz zaskoczony
Zakradli się na tory. Wpadli na gorącym uczynku
Zakradli się na tory. Wpadli na gorącym uczynku
"To nie pluszak". Uczta w polskim lesie
"To nie pluszak". Uczta w polskim lesie
Zachłysnęła się obiadem. Tragiczny finał. Kobieta nie żyje
Zachłysnęła się obiadem. Tragiczny finał. Kobieta nie żyje
Nietypowy widok w polskim lesie. To "czarne mózgi"
Nietypowy widok w polskim lesie. To "czarne mózgi"
Dzień Dinozaura. Paleontologia uczy patrzeć szerzej
Dzień Dinozaura. Paleontologia uczy patrzeć szerzej