23-latka wychowuje samotnie 34 dzieci. Pokazała, jak wygląda jej dzień

4

23-latka z Malawi we wschodniej Afryce, wychowuje samotnie 34 dzieci. Na TikToku pokazuje, jak sobie radzi i jak wyglądają jej dni z tak dużą gromadką.

23-latka wychowuje samotnie 34 dzieci. Pokazała, jak wygląda jej dzień
23-latka pokazała jak wygląda jej dzień. (TikTok)

Tusayiwe Mkhondya prowadzi w Malawi dom dla sierot i nastoletnich matek. Tusayiwe założyła także organizację You Are Not Alone (Yana), która gromadzi fundusze na edukację i wychowywanie dzieci.

Wychowuje 34 dzieci

23-latka ma obecnie pod swoją opieką 34 dzieci w różnym wieku. Niektóre są już nastolatkami, a niektóre mają po kilka miesięcy. Tusayiwe większość z nich adoptowała.

W jednym ze swoich filmików wyjawiła, że opiekuje się niechcianymi dziećmi, ponieważ sama też kiedyś została odrzucona. Matka opuściła ją kiedy Tusayiwe miała zaledwie dziewięć miesięcy, a niedługo później zrobił to także jej ojciec. Kobieta była wychowywana przez swoich dziadków.

Dziadkowie dali mi wiele miłości, ale zawsze chciałam być kochana także przez swoich rodziców, przez mamę i tatę [...] Dlatego przygarniam te dzieci. Ponieważ rozumiem, przez co przechodzą i wiem, jaki czują ból - powiedziała 23-latka.

23-latka nie zamierza na tym poprzestać. Myśli o adoptowaniu kolejnych dzieci, którymi nikt nie może się zająć. Ma tylko jedno biologiczne dziecko, syna Jaya, którego urodziła w wieku 16 lat.

W najnowszych filmikach zamieszczonych na TikToku 23-latka pokazała, jak wygląda jej dzień. Tusayiwe budzi się o 4 nad ranem i przygotowuje jedzenie, a także torby z lunchem do szkoły. Wyjaśniła, że ​​często w gotowaniu pomagają jej starsze dzieci.

Wszystkie dzieci kładą się spać o 19:00, ale to nie oznacza końca pracy dla 23-latki. Często musi wstawać w nocy na karmienie czy najmłodszych podopiecznych. Czasami nie kładzie się też w sytuacji, gdy nie zdąży zrobić czegoś w ciągu dnia.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Aleksandra Konieczna o roli współprowadzącej i o tym, że przed występem piła wodę z bąbelkami
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić