aktualizacja 

28-latka ma nietypowy problem. "Umawianie na randki prawie niemożliwe"

93

Marie pochodzi z Florydy i przez całe życie musiała zmagać się z problemami i prześladowaniem rówieśników. Wszystko przez wzrost. 28-latka mierzy aż 188 cm. Dziś stara się zaakceptować swoje rozmiary i zainspirować inne kobiety, aby także pozbyły się kompleksów.

28-latka ma nietypowy problem. "Umawianie na randki prawie niemożliwe"
Marie jest bardzo wysoka - ma 188 cm wzrostu. (Instagram)

Marie Temara pochodzi z Florydy i całe życie zmaga się z wieloma problemami. Wszystko przez to, że jest wyjątkowo wysoka — ma aż 188 cm wzrostu.

Prześladowania przez wzrost

Kiedy Marie przyszła na świat ważyła 5,4 kg. Bardzo szybko rosła i w przedszkolu, a później w szkole była największym dzieckiem.

28-latka wspomina czasy dzieciństwa bardzo gorzko. Rówieśnicy często się z niej wyśmiewali, ponieważ była inna. Niektórzy nawet próbowali ją zastraszać i stosować przemoc.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Egiptolodzy zaskoczeni. Zagadka z wnętrza Wielkiej Piramidy
Dzieci czepiały się mnie i nazywały mężczyzną lub domem, ponieważ byłam wyższa i cięższa niż większość nauczycieli płci męskiej. Nie miałam przyjaciół, a inne dzieci tak mnie wyśmiewały, że jadłam obiad sama w toalecie — relacjonuje Marie.

Dziś nikt się z niej nie wyśmiewa, ale Marie nadal ma wiele problemów. 28-latka powiedziała, że nie może znaleźć sobie partnera, a randkowanie to koszmar. Niewielu mieszkańców Florydy może pochwalić się równie imponującym wzrostem.

Przyznam, że niezwykle trudno jest znaleźć faceta wyższego ode mnie. Umawianie się na randki przy moim wzroście jest prawie niemożliwe, ponieważ wybór partnera jest tak ograniczony – powiedziała NeedToKnow.co.uk.

Marie ma trudności także w wielu innych dziedzinach życia. Nie może dobrać butów oraz ubrań. Wszelakie sprzęty codziennego użytku są za małe, a łóżka za krótkie.

W każdej sytuacji 28-latka ma wsparcie w swojej rodzinie. A wśród najbliższych jest... najniższa. Jej tata ma 190 cm wzrostu, jej mama 195, a jej bracia 207 i 209 cm. Także dzięki rodzinie Marie stara się zaakceptować swój wzrost i pokazać innym, że warto walczyć z kompleksami.

Mam tylko nadzieję, że zainspiruję innych i pokażę im, że bycie wysokim, plus size i innym jest piękne i nie ma się czego wstydzić - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić