Angelika Karpińska| 

81-latka ma 36-letniego męża. Boi się, że już nigdy go nie zobaczy

4

O 81-letniej emerytce z Wielkiej Brytanii zrobiło się głośno po tym, jak związała się z 36-letnim Egipcjaninem. Kobieta wyszła za niego za mąż i opowiadała o szczegółach swojego intymnego życia. Teraz 81-latka jest załamana, ponieważ nie może spotkać się z ukochanym.

81-latka ma 36-letniego męża. Boi się, że już nigdy go nie zobaczy
81-letnia Iris Jones i 36-letni Mohamed Ahmed Ibriham (Facebook)

81-letnia Iris Jones i 36-letni Mohamed Ahmed Ibriham poznali się w ubiegłym roku za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedługo później emerytka poleciała do Egiptu, by spotkać się z mężczyzną.

Między parą od razu zaiskrzyło. W listopadzie zakochani postanowili się pobrać. Brytyjka chętnie opowiadała o swoim związku i pojawiła się nawet w telewizji. W programie "This Morning" w ITV zdradzała szczegóły życia seksualnego z o 45 lat młodszym mężczyzną, co wywołało ogromne kontrowersje.

81-latka boi się, że już nigdy nie zobaczy męża

Teraz kobieta martwi się, że może już nigdy więcej nie zobaczyć miłości swojego życia. Mężczyzna nie może bowiem dostać wizy i zamieszkać z nią w Wielkiej Brytanii.

81-latka odwiedzała go w Egipcie 3 razy, jednak przyznaje, że podróże były bardzo kosztowne, a tamtejszy klimat nie sprzyja jej zdrowiu. Kobieta wystosowała nawet pismo do premiera do premiera Borisa Johnsona, aby pozwolił Mohamedowi przyjechać do Wielkiej Brytanii.

Jestem oddzielona od kogoś, kogo kocham, to takie trudne. Nie mam czasu po swojej stronie, jego prawnicy o tym wiedzą. Jutro mogłabym być martwa. Każdy dzień jest cenny. Bycie osobno jest okropne. Musiałam tam jechać trzy razy i wracać bez niego - wyznała Iris Jones.

Kobieta, która w przeszłości pracowała jako sprzątaczka, od czterech dekad była samotna. Ma dom warty 220 tys. funtów (ponad 1 mln złotych) i otrzymuje 200 funtów (1 tys. złotych) emerytury tygodniowo oraz rentę inwalidzką. Mohamed pracował jako inspektor spawalnictwa, ale zrezygnował z pracy, aby spędzać czas z Iris, kiedy przyjechała do Kairu.

Nie obchodzi mnie, gdzie mieszkamy ani czy jest bogata lub biedna, po prostu chcę być z Iris. Ostatecznie wybór kraju, w którym zamieszkamy to jej wybór, może to być Wielka Brytania lub Egipt. Ludzie myślą, że jestem z nią z niewłaściwych powodów. Wiem, że Wielka Brytania to piękny kraj i wielu ludzi chce tam pojechać, ale mnie to nie obchodzi. Jestem gotów mieszkać z nią w dowolnym miejscu na świecie - stwierdził Mohamed Ahmed Ibriham.

Zobacz także: Najdłuższe związki w polskim show-biznesie. Rekordziści są ze sobą od 50 lat

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić