aktualizacja 

Bliźniaczki syjamskie wprost. Tak wyglądają ich relacje z mężczyznami

41

Carmen i Lupita Andrade są bliźniaczkami syjamskimi — mają po dwie ręce, ale tylko po jednej nodze. Carmen kontroluje prawą nogę, a Lupita — lewą. Siostry nie chciałyby być nigdy rozdzielone i w pełni siebie akceptują. W najnowszym wywiadzie zdradzają, jak wyglądają ich relacje z chłopakami.

Bliźniaczki syjamskie wprost. Tak wyglądają ich relacje z mężczyznami
Bliźniaczki odpowiedziały na wiele nurtujących pytań. (YouTube)

21-letnie Carmen i Lupita pochodzą z Meksyku. Niedawno wystąpiły w internetowym wywiadzie, podczas którego odpowiadały na pytania przypadkowych osób. Bliźniaczki odsłoniły przed internautami wiele tajemnic i nie bały się żadnego tematu.

Bliźniaczki syjamskie odsłaniają tajemnice

Carmen od półtora roku spotyka się z Danem. Para poznała się dzięki aplikacji randkowej Hinge. Od początku była szczera co do swojej sytuacji i siostry. Chłopak to zaakceptował. Lupity, w przeciwieństwie do siostry nie interesują związki romantyczne i jest aseksualna.

To proces uczenia się dla wszystkich. Oczywiście, musiałyśmy przeprowadzić dyskusję na temat tego, jakie granice są w porządku, a jakie nie — powiedziała Carmen na YouTube'owym kanale.

W wywiadzie Carmen powiedziała, że ​​ona i Dan nie są w żadnej relacji intymnej. Ich związek przypomina raczej bliską przyjaźń. Carmen przyznała, że ​​nie myśli zbyt wiele o zamążpójściu. Powiedziała, że ​​byłaby bardziej zainteresowana "związkiem partnerskim niż prawdziwym małżeństwem".

Siostry nie uważają się za niepełnosprawne. Obie stwierdziły, że "niepełnosprawność jest, tylko jeśli ją tym uczynisz". Lekarze rozważali rozdzielenie bliźniaczek, ale doszli do wniosku, że nie można tego zrobić, ponieważ mają zbyt wiele wspólnych narządów. Łączy je także dolna część kręgosłupa. Zapytane, czy kiedykolwiek chcą się rozdzielić, obie odpowiedziały, że nie.

Lupita cierpi na skoliozę (boczne skrzywienie kręgosłupa), która powoduje ucisk w płucach. W przyszłości może potrzebować operacji usunięcia odcinka kręgosłupa lub zacząć korzystać z butli z tlenem.

Zobacz także: Miała 7 lat i myśli samobójcze. "Zaganiali mnie w kozi róg i bili"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić