oprac. Zuzanna Sierzputowska| 

Chce nadać bliźniaczkom to samo imię. "Nie rozumiem, dlaczego jest to dziwne"

39

Pewna forumowiczka postanowiła opublikować post ze swoimi wątpliwościami, dotyczącymi nadania dzieciom imion. Przyszła mama spodziewa się bliźniaczek i chce, aby jej córki nosiły takie samo imię.

Chce nadać bliźniaczkom to samo imię. "Nie rozumiem, dlaczego jest to dziwne"
Przyszła mama chce nadać bliźniaczkom to samo imię (Adobe Stock, Robert Hammer)

Wybór imion dla dzieci z pewnością jest ważnym momentem w życiu przyszłych rodziców. Jedna z internautek wykazała się jednak dość nietypowym podejściem do sprawy. Przyszłą mamę zaskoczył fakt, że ktoś jej pomysł może uważać za kompletnie pozbawiony sensu.

"Czy moja decyzja jest dziwna?"

W poście wrzuconym na internetowe forum kobieta wyjaśniła, że informacja o bliźniaczej ciąży mocno ją zaskoczyła. Długo zastanawiała się nad jednym właściwym imieniem - a co dopiero ma powiedzieć w momencie, kiedy musi przygotować aż dwa! Przyszła mama przyznała, że z tego względu postanowiła nazwać córki tak samo. Zanim jednak podejmie ostateczną decyzję, postanowiła poznać opinie internautów.

Czy dałbyś bliźniakom to samo imię? Daj znać w komentarzach - zaczęła internautka.

W tym momencie wiele osób mogłoby pomyśleć, że przyszła mama jest niespełna rozumu. Okazuje się jednak, że kobiecie chodziło o drugie imię. W ten sposób chce upamiętnić bliską jej osobę.

Wpis przyszłej mamy wywołał emocjonującą dyskusję

Kwestia nadawania imion najwyraźniej jest tematem, do którego wiele osób podchodzi nadzwyczaj poważnie. Wiele osób stwierdziło, że kobieta absolutnie nie powinna nadawać córkom tego samego drugiego imienia.

To będzie dziwne. Czy nie możesz znaleźć innego członka rodziny, który mógłby nazwać dziecko?;
Na świecie jest tak wiele ładnych imion, że fajnie jest używać różnych. Niektórzy ludzie powtarzają drugie imiona między rodzeństwem, ale tak naprawdę tego nie rozumiem - czytamy w komentarzach.

Inni internauci stanęli w obronie przyszłej mamy, stwierdzając, że drugie imię nie jest aż tak ważne.

Mój przyjaciel, jego brat i dwie siostry mieli to samo drugie imię. Nikt i tak nie pyta o drugie imię - stwierdził jeden z forumowiczów.

Czy rzeczywiście dziewczynki nie powinny nosić tego samego drugiego imienia? Zdania są mocno podzielone.

Zobacz także: Wzruszające zdjęcie bliźniaków
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić